Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet inşallah bakalım. Burada bekleyen, dileyen, isteyen kim varsa hepsine dua ediyorum. Çok teşekkür ederim.

Çok şükür gebeliğim sıkıntısız geçti canım doğumda darısı sana olsun inşallah

Allah razı olsun canım darısı tüm isteyenlere

ya gülyüzlüm gittimi topikten
Ahh gitmese iyiydi.. hesabini kapatmis. gelir geri o
Yesil cim aminn ikiz gebelikte lekelenme daha cok olur olmasi beklenir normaldir bilgin olsun
ben yürüyüşe çıkmadan haber gelse iyi olurdu
Ahahahah üzüm üzüme baka baka
Yok kiz oyleleri bizimle dalga geciyorlar. Ben olsam o sonucu sana verirken hamilesin demediler mi yani diye sorardim
Bi de gaz sancisi geliyor, kadinda gobek filan yok hastaneye gidiyorlar bir bakiyorlar ki dogum.. sen onu biliyor musun
Çok şükür gebeliğim sıkıntısız geçti canım doğumda darısı sana olsun inşallah
Masallah canim rabbim bize de nasip etsin insallah

Asko kız yazmış evli değilmiş zaten içmiş o gün midesi rahatsız olunca acile gitmis kan vermiş sonucu alınca bakan doktor yokmuş yanında arkadaşı olunca da onun öğrenmemesi için bişi demeden ayrılmış hastaneden

Kızlar yaa yumurtlama hftası bittikten sonraki adete kadar olan o 13–14 gün sanki bir asır gibi geliyo. 2 senem komple bekleyişle geçti saçımın aralarında beyaz var artık bazen üzüntüden nefesim daralıyor kendimi asla toparlayamıyorum çığlık ata ata ağlayasım geliyo negatif sonuçlardan. Ama ben yine bekleyemem daha adete 11 gün var haftaya banko soluğu hastanede alıp kan veririm gizli gizli yoksa adet günü yaklaştıkça çok fazla ümitleniyorum

Kızlar merhaba herkese bu topiği uzaktan takip ediyordum sık sık.. Artık bir tanışayım dedim

Öncelikle yeni hamilelere LaRisaCca edaecoo Y yesilcayyy ve melinda- sağlıklı bir gebelik ve doğum süreci diliyorum

Gebelik testi için gün sayan sonuç bekleyen gördüklerim L Limonlu Su ve Noir29 inşallah pozitifleri görürsünüz diyorum

Ben yarışmaya Bursa'dan katılıyorum. 29 yaşındayım. Eşimle 10senedir birlikte 1.5 yıldır evliyiz. Geçen mayıstan hazirandan beri bebek düşünüp korunmuyoruz. Ben endometriozis hastasıyım, sol yumurtalıkta 3.5 cm çikolata kistim var. Eşimin sperm değerleri normal sınırlarda. Aralıkta da hsg çekildim tüpler açık rahimde bir sıkıntı yok. İlk 5 6 ay günlerimi ovulasyon testi ile değerlendirdiö gebelik oluşmadı. İki aydır klomen ve ovitrelle ile deniyoruz. Geçen ay boyutu güzel 4 yumurtam vardı ama olmadı. Bu ay da pazar günü iğnemi vurdum günlerimi değerlendiriyorum beklemeye geçeceğim

İnşallah her birimiz baharla birlikte güzel haberler alırız. Dualarınıza beni de alırsanız çok sevinirim

Canim cok erken verince de negatif cikacak moralin alt ust olacak oyalanacak birseyler bulmak zorundasin

Hoşgeldin canım inşallah bian önce güzel sonuçlar alırız hepimiz esin test yaptırdı mi bundan bahsetmemissin

Hosgeldin canim
Guzel temennilerin icin cok tesekkur ederiz
Suan hatirlayamadim ama bizde de endometriozis olan vardi birazdan aklima gelirse etiketlerim onu da.
Yeni tedavin hayirli olsun insallah bu tedavinle hamile oldugunu ogrenirsin
Tabiki dualarimizda olacaksin insallah rabbim tez vakitte salih saliha evlat nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…