Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım 2 saate çıkar dediler zaten sonuç çıktıgında 10 üstü beklemiyorum bu kadar silik çizgiye 6-7 çıkacak gibi inşallah hayırlısı olur ❤🤲🏻

Tamam canım 😘

inşallah edoşuum 😍 siyahlı olan resimde aslında bariz gözüküyor göremedinmiii 🙈

inşalllah kuzuuum haber edecem 😍
Gitmeseydin iyiydi 🥺
Canım benim çok teşekkür ederim çok planlı sezaryen ile dünyaya geldiler çok şükür sıkıntımız yok evimşzdeyüz, 😍
Ayyy masallah darisi bana olsun rabbimmmm boyle saglikli bir gebelik ve dogum 😍🍕😍ay o pizza nerden cikti tamamen bilinc altim 😂😂
selam kızlar..
bende 1 martta iğne vuruldum bugün 8.günüm ama zaman geçmek bilmiyor :rolleyes: bana acil taktik verin düşünmemek için:skandal:
Selam canim kim sana dusunme dedi cok dusun test yap 😂😂😂
LaRisaCca LaRisaCca nerdesin kuzu. Sesin çıkmıyor bugün
Canim annem bende islerimizi hallediyoruz 🤗 sen napiyosun
Çok ama çok teşekkür ederim canım, inşallah bu küçük operasyonum işe yarar :) Acaba burada tüp kontrolü yaptıran var mı tıptaki adı Histero Kontrast Sonografi (HyCoSy) olarak geçiyor.

Oh çok şükür şimdi iyi olmana sevindim, boşver ev işlerini arkadaşlar haklı kuzum, valla bebeğe Allah korusun birşey olsa kendini affedemezsin.. sal gitsin:))

Yumurtlama gününü bilmende fayda var, bence testlere devam etmelisin kuzum. Hiçbirşey için geç kaldın sayılmaz canım.

Tebrik ediyorum, Allah bağışlasın, sağlıklı uzun ömürler versin :))))

işlemden 14 gün sonra yap veya kan ver cnm... daha öncesi malesef hayal kırıklığı oluyor.. önce pozitif görüp negatife dönen de çok var; önce negatifi görüp sonra pozitifi gören de....
Bizde yaptiran hic duymadim kuzum 🤗

Halen çıkmadı mı yaa ben çok merak ettim 😁 bugün 14. Günüm dün eşim diyor ki bensiz test yapma olur mu beraber ogrenelim olumsuz olumlu diyor cuma akşamı yapacaz
Aşko yap o zaman bekleme 😆😆 ben birsürü yaptm hiç bişi anlamadım inanki o yüzden en etkilisi 15. Gün kan ver net olsun 🤩 inşallah çıkar çizgi kız yap bekliyorum 😂🤩

İnşallah kuzummm pek bir umudum yok açıkçası sırf sonucu alayım dr a tekrar gideyim dedim yarın yine gidicem dr a sonuca göre artk 🥰
Çok bekledik yaa sen sabah vermedin mi kanı 😁😁 çok sabirsizim benim ise döndü bu sonuç 😁😁😁

Aşko yap o zaman bekleme 😆😆 ben birsürü yaptm hiç bişi anlamadım inanki o yüzden en etkilisi 15. Gün kan ver net olsun 🤩 inşallah çıkar çizgi kız yap bekliyorum 😂🤩
Elimde test yok asko cuma yapacam mübarek gün 😍😁

Çok bekledik yaa sen sabah vermedin mi kanı 😁😁 çok sabirsizim benim ise döndü bu sonuç 😁😁😁
Evet kız verdim dk da bir bakıyorum benimki ancak akşama çıkar sağlık ocağo ondan özel olsaydı 2 saate çıkardı aman geç olsun güç olmasınn 😆

Evet kız verdim dk da bir bakıyorum benimki ancak akşama çıkar sağlık ocağo ondan özel olsaydı 2 saate çıkardı aman geç olsun güç olmasınn 😆
Askoob barkod numarani bize de ver bizde bakalım ilk öğrenen yazsın :KK70: :KK70:

X