Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
amh yukswelmıs kurmu uygladın canısı naptın? adetlıyken bakıldıysa e 2 sonrası için düşük

bende zaten psikopata bağladım yarından itibaren her gün test mi yapsam diyorum bir taraftan da korkuyorum negatife dönerse diye kafam pek bi karıştı
Ben 10 .gün negatif gördüm şuan adete 3gun var iğnenin 14.gunu beklemedeyim cuma test yapacam negatifi gorunce duruldum biraz

Canimin ici cok tesekkur ederim darisi sana insallah insallah bu ay yeni tedavinde gebe kalacaksin senden yogun enerji aliyorum
Çok ama çok teşekkür ederim canım, inşallah bu küçük operasyonum işe yarar :) Acaba burada tüp kontrolü yaptıran var mı tıptaki adı Histero Kontrast Sonografi (HyCoSy) olarak geçiyor.
Kuzum benim çok teşekkür ederim dün biraz pembe lekelenme oldu korktum baya ama geçti şimdilik evde dinleniyorum senin içinde her yeni ay yeni umut elbet bir gün sizede gelecek o güzel günler
Oh çok şükür şimdi iyi olmana sevindim, boşver ev işlerini arkadaşlar haklı kuzum, valla bebeğe Allah korusun birşey olsa kendini affedemezsin.. sal gitsin:))
Yumurtlama gününü bilmende fayda var, bence testlere devam etmelisin kuzum. Hiçbirşey için geç kaldın sayılmaz canım.
Çok teşekkür ederim canım darısı tüm isteyenlere
Tebrik ediyorum, Allah bağışlasın, sağlıklı uzun ömürler versin :))))
Ben 10 .gün negatif gördüm şuan adete 3gun var iğnenin 14.gunu beklemedeyim cuma test yapacam negatifi gorunce duruldum biraz
işlemden 14 gün sonra yap veya kan ver cnm... daha öncesi malesef hayal kırıklığı oluyor.. önce pozitif görüp negatife dönen de çok var; önce negatifi görüp sonra pozitifi gören de....

Öyle yapacam canım nede olsa negatifi gördük simdikinde önceki ye göre daha az üzülürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…