Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahaah sabrın sonu selamet ama gelde anlat bunu bu minnoş kalbime
Ya gelişime ya palmiyeye gideriz diyor ablam ama bakalim sanki kan verecek gibiyim sen duymamis ol
Canim acilden girmeyin. Hasta kayit bolumune girin iceri, kan verecektim deyin. 40 tl. Acilden daha pahali. Bir de telefon numarani muhakkak sisteme kaydettir cunku lab sonucu cikinca sana msj gelir bir de online lab sonucundan bakabilmek icin tlf no nun sisteme girilmis olmasi lazim cunku sifre gelecek
Kuzum soluna yatıyorsun dimi? 2 yastıkla yüksek ve sola yatarak yanmayı azalmıştım ben
Valla her tarafa yatiyorum seco tek yastik. Ben kesfimi yaptim estrofem ve lutinus yapiyor bende bu yanmayi. Dun ilac icmedim ,denedim. Hic olmadi

Evet canım 5+2 daha Dua et nolur sağlıklı olsun
Sen nasılsın canım sıkıntılıymış gebeliğin ama sabır inşallah sonu çok güzel olacak
Yaa inşallah sağlıkla kucağına al kuzum korkma her şey iyi olacak inşallah
benim de riskli gebelik ama yapacak bir şey yok kuzum, Allah yardımcımız olsun
Gitmiyordum canım ama dün başladım perinotoloğa. Plasenta rahim ağzını kapatmıyor şuan ama yine de aşağıda tabi, sezaryen olacaksın her halükarda dedi. Ne kadar yukarı çıkarsa anne karnında kalma süresi o kadar artarmış

Ayy kuuzm inşallah sabret biraz daha az kaldı bak ben dün ne yazdım dedim ki belirtim yok hamile gibi degilim ki ben kese bile gördüm LaRisaCca ya diyorum ztn bana bu vesvese için hocaya gidip üfüttürcem kendime dicm bana oku üfle Bi dayı korkma yeminle bnmde yok hiç birşey im herşey yolundadır umarım

Yyaaaa bende ilaçlar yan etki yapmıyor kuzu demek ki bünyede bünyeye değişiyor bu durum

Kuzu bence Mahurun abisi aslında Ömerin oğlu.
Tatlim savas necatiye abi dedi zaten kesin soyledigin gibi bir durum var. Yoksa marasliyi oldurmesine niye mani olsun ki. Necati kardesi mahuru seviyor o yuzden marasliya zarar gelmesini istemiyor
Canim en iyisini yapmissin normal jinekologlar bizim gibi gebelerin takibinde cok yeterli kalamayabiliyor. Ama uzulme dlkk i biliyosun.. ikiz dogurdu. Ona serklaj yapildi rahim agzi yetmezligi vardi dikisleri acilmaya basladi filan derken cok sukur saglikla dogurdu evlatlarini sen de saglikla kucagina alacaksin insallah

Yyaaaa bende ilaçlar yan etki yapmıyor kuzu demek ki bünyede bünyeye değişiyor bu durum
Aynen canim olabilir
Çok şükür iyiyim kuzum bir daha gelmedi mutluyum az bisey adet sancım var uyandgımdan beri uzanıyorum şimdi anneme kahvaltıya çıktım zor dayandım bu saate kdr sen nasılsın balım
Oh aman bin sukur sakin kalkma devir postu uzan dinlen gun boyu. Ben de gaz sancisiyla uyandim valla. Gecti simdi de gaz olayi yorucu ya..

Son düzenleme:
Kızlar bu arada ben bu ay HSG çekildiği için ilaçla vs tedavi olmuyorum regl olana kadar. İlk defa ovülasyon testi aldım, yolda bugün teslim edilir. :) Normalde PCO var 32-35 günler arası regl oluyorum. (Geçen ay ovitrelleden dolayı 29. gün oldum.) Ama normal döngüm 32-35 civarı. Bugün reglimin 14. günü, geç yumurtluyor da olabilirim. Hiç yumurtlayamıyor da olabilirim. Sizce bu test takibi için geç mi kaldım? En azından belki geç yumurtluyorsam onu yakalayayım, bu ay da böyle deneyeyim dedim.

Canim bunu bilemeyiz.duzenli adetin olsa ve daha once ovunyapmis olsan ancak bilebilirdin. Ama adet bitiminden itibaren gun asiri degerlendirdiysen sorun yok denk getirmissindir gecen zamanda. Zaten test gelince de yapmaya baslarsin bi bakarsin ki ovu gecmemis

Evet aslında regl'den hemen sonra yumurtlamadıysam eğer belki yakalayabilirim. Reglin 8. günü HSG çektirdim. Dr. 2 gün ilişki olmasın dedi. 11. ve 12. günü değerlendirdim. Bundan sonrasını da değerlendireceğim regl olana kadar.HSG çektirdiğim için testler bana destek olur diye düşündüm. Oyuncağını bekleyen çocuk gibiyim. Gözüm/kulağım kapıda :)

Bndede oldu biraz wc ye cktım geçti şişkinligim yok bugün dün baya kötüydüm çok birşey yiyemedim ondan galiba bugün acısını çıkarırım

Gercekten oyuncak gibi ama oyalaniyosun
Bndede oldu biraz wc ye cktım geçti şişkinligim yok bugün dün baya kötüydüm çok birşey yiyemedim ondan galiba bugün acısını çıkarırım
belkide Ictigimiz sutten hepsi

Gercekten oyuncak gibi ama oyalaniyosun

belkide Ictigimiz sutten hepsi
Kendimi psikolojik olarak korumak ve çok kaptırmamak için bugüne kadar hiç yapmadım. Bugün gelince yaptıkça buraya ilave etsem bana destek olabilir misiniz. Bir de öncesinde bilmem gereken detaylar var mı? Saat, sıvı tüketimi vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…