Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Guzel taktik

Selam canim iyiyiz sen nasilsin napiyosun
İyiyim cnm sayfalar birikmiş onları okudum 80 e yakın vardır herhalde :)) Senin adına çok sevindim kuzum ikizilerini görmüşsün çok şükür Sağlıkla gelsinler inşallah.. Benim reglim geldi malesef.. 3. klomen tedavisi alacağım, ayrıca (HyCoSy) denilen Histero Kontrast Sonografi çektireceğim. Bu da tüp açıklık kontrolü için... Klomen tedvisi alırken aynı zamanda yapılabiliyormuş..

edaecoo cnm senin adına da çok sevindim, sağlıkla ilerlesin inşallah..
L Limonlu Su canım her şeyin bir zamanı var kuzum, eminim ki, ileride doğacak olan bebeğin şuan sana bakıp gülümsüyordur, anne ben geleceğim diyordur. Moral bozma sakın olur mu kuzum Dualarımız seninle..

Güzel haberler var mı bu arada :)))

İsmini şuan anlımsayamadığım arkadaşlar umarım sizler de iyisinizdir...

Onca yazılanların arasından okuyup bana destek olduğun için çok teşekkür ederim canim iyi ki varsınız sizin dualarınız destekleriniz beni mutlu ediyor sizi seviyorum

Canlar kasık ağrılarım var adet olacakmış gibi, birde şimdi baya baya akıntım gelmeye başladı. Yoğun bi şekilde şaşırdım. 1 Mart aşılama daha erken ama catlatma iğnesinin etkisi gecmis test yaptım hicbirsey yok, cuma evime dönüyorum akşam, oglen kan versem mi? 12 mart yani ne diyorsunuz, en azindan h sonu umutlanmam yoksa

Canimin ici cok tesekkur ederim darisi sana insallah insallah bu ay yeni tedavinde gebe kalacaksin senden yogun enerji aliyorum
Erken hayatim 14 unde ver

edaecoo geçmiş olsun cnm bol bol dinlen dua et Rabbim korusun yavrunu.. Lütfen dikkat et özellikle ilk 3 aydasin boşver ya yapma is. Esin yapsın gerekirse kirli kalsin ev nolcak ki.. Hem 2 kisisiniz ne kadar kirlenir ki

Şimdilik beze yok kuzum bende lucrin beze yapmıştı 1 ay gitmedi ne agrısı nede beze sen Bi pamuga kolanya koyup güzelce ovala her gün düzenli birde sıcak su torbası koy geçer hemen

Tmm bbgm bnm kasık ağrım adet sancısı gibi yokluyor sadece çok degil gögüsler gün boyu sadece 1 saat fln hassas onun dışında iyi

edaecoo geçmiş olsun cnm bol bol dinlen dua et Rabbim korusun yavrunu.. Lütfen dikkat et özellikle ilk 3 aydasin boşver ya yapma is. Esin yapsın gerekirse kirli kalsin ev nolcak ki.. Hem 2 kisisiniz ne kadar kirlenir ki
Teşekkür ederim canım benim her zaman ediyorum yok söz verdim kendime yapmıcam artık bitti eşime yaptrrm kadın tutarım geçer gider

Kuzum benim çok teşekkür ederim dün biraz pembe lekelenme oldu korktum baya ama geçti şimdilik evde dinleniyorum senin içinde her yeni ay yeni umut elbet bir gün sizede gelecek o güzel günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…