Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum biraz daha sabret pazartesi verirsin elinde test varsa erken gebelik yaparsın

Kuzum benim çok teşekkür ederim dün biraz pembe lekelenme oldu korktum baya ama geçti şimdilik evde dinleniyorum senin içinde her yeni ay yeni umut elbet bir gün sizede gelecek o güzel günler
Asko dün uyumadan bı kaç kişinin yazısını okudum yazacam diye unuttum çok geçmiş olsun yorma krndini asko panikte yapma işte yapma bebisine dikkat et zaten geçmiş inşallah bi sorun sıkıntı da yoktur

Bende beze yapmıştı üstüne oturamıyordum. Yapılmadan sıcak press koyup kasları ısıtmak gerek ve hemen kalkma ovala

Sorun değil bbgm çok teşekkür ederim tamam tatlım söz dinlicem hiçbir şey yapmıcam inşallah bbgm inşallah doktora gitmemek için zor tutuyorum kendimi vallahi ama biraz daha sabrediyim diyorum

Bencede 14-15 i bekle kuzumm net olsun ben 11de verdim boşu boşuna

İyiym aşko çok şükür bir daha gelmedi leke felan sen nasılsın sakinlen mi belirtin yok diye
Oh çok şükür İyiyim ben napayım işte belirtisiz aynen devam delirmecelere Bu hafta kendimi tutamayıp kese görmeye giderim diye korkuyorum Ama kendimi tutup geç gitmek istiyorum, randevum 17sinde, eğer sağlıklı ilerliyorsa miniğimin kalp atışını duymak gibi muhteşem bir hayalim var Ne olur gerçek olsun bekleyen herkesin hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…