Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet aslında regl'den hemen sonra yumurtlamadıysam eğer belki yakalayabilirim. Reglin 8. günü HSG çektirdim. Dr. 2 gün ilişki olmasın dedi. 11. ve 12. günü değerlendirdim. Bundan sonrasını da değerlendireceğim regl olana kadar.HSG çektirdiğim için testler bana destek olur diye düşündüm. Oyuncağını bekleyen çocuk gibiyim. Gözüm/kulağım kapıda :) :-):-)
😂😂 Hadi bebişin gelsn sana bu ay kuzum

Ben sabah yine içtim 😂😂
Ben de ama napalim 😂
Kendimi psikolojik olarak korumak ve çok kaptırmamak için bugüne kadar hiç yapmadım. Bugün gelince yaptıkça buraya ilave etsem bana destek olabilir misiniz. Bir de öncesinde bilmem gereken detaylar var mı? Saat, sıvı tüketimi vs.
Canim sabah ilk idrar ile yapmayacaksin. Sabah saat 10 ve aksam 21:00 arasinda hergun ayni saatte yapmaya ozen goster yapmadan 2 saat once sivi alimini kesmen gerekiyor. Hepsi bu. Tabiki destek oluruz elimizden geldigince

Ben de ama napalim 😂

Canim sabah ilk idrar ile yapmayacaksin. Sabah saat 10 ve aksam 21:00 arasinda hergun ayni saatte yapmaya ozen goster yapmadan 2 saat once sivi alimini kesmen gerekiyor. Hepsi bu. Tabiki destek oluruz elimizden geldigince
Tamamdır canım, hepsine dikkat edeceğim. Geri kalanı nasip. :KK200: Teşekkür ederim.

Hayr olsun inşallah 🤲🏻 Dün gece rüyamda eşim bana zorla kan verelim diye tutturuyordu bende 10.gün yaptırdık çıkmadı işte felan diye kızıyordum sonra test yaptırdığımızda sonucun 90 çıktığını gördüm ay nası mutluydum nası mutluydum alarm çaldı uyandım sonra eşim uyanır uyanmaz bugün bidaha kan versekmiki dedi şaşırdım neden dedim olsun verelim dedi yok dedim ben vermek istemedim , dükkana geldiğimde kuran okurken rüyam aklıma geldi sonra bir kadık ağrısıyla bel ağrısı girdi aha dedim rüyammı çıkacakki içimden bi ses git test yap dedi gittim test yaptım çooook silik bi çizgi var ben görüyorum ama telefonum görmüyor 😂 o panikle gittim kan verdim 2 saate çıkacak testlerime bide siz bakın 🙈🙈

Eklentiler

• 22CEB25C-4649-41BF-89C6-B68E24F0F043.jpeg
    22CEB25C-4649-41BF-89C6-B68E24F0F043.jpeg
    91,5 KB · Görüntüleme: 71
  • 4FFF9C80-3BED-4793-988C-2D8E667ACB70.jpeg
    4FFF9C80-3BED-4793-988C-2D8E667ACB70.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 69

Hayr olsun inşallah 🤲🏻 Dün gece rüyamda eşim bana zorla kan verelim diye tutturuyordu bende 10.gün yaptırdık çıkmadı işte felan diye kızıyordum sonra test yaptırdığımızda sonucun 90 çıktığını gördüm ay nası mutluydum nası mutluydum alarm çaldı uyandım sonra eşim uyanır uyanmaz bugün bidaha kan versekmiki dedi şaşırdım neden dedim olsun verelim dedi yok dedim ben vermek istemedim , dükkana geldiğimde kuran okurken rüyam aklıma geldi sonra bir kadık ağrısıyla bel ağrısı girdi aha dedim rüyammı çıkacakki içimden bi ses git test yap dedi gittim test yaptım çooook silik bi çizgi var ben görüyorum ama telefonum görmüyor 😂 o panikle gittim kan verdim 2 saate çıkacak testlerime bide siz bakın 🙈🙈
Canim hadi insallah guzel haberini bekliyorum🤗✨ ben bu testlerde.goremiyorum ama sen goruyosan kanda da cikar zaten🤗✨

Hayır olsun inşallah. Birazdan yoga yapacağım, aklım burada kalacak. :) Sen her sayfa geçişinde sonuç yaz. :):) Sonuç ararken kolay bulayım. :)

Hadi kuzum hyrlısı olsun ben göremedim ama bazn tlfn çekince görmüyor dgru sen görüyorsan süper hadi hyrlı haberlerle gel inşallah 🤲❣️💋

Bunları ben de anlamıyorum hayırlı haberlerini bekliyoruzzzzz çok sevindim :anneadayı: :KK200:

Canim hadi insallah guzel haberini bekliyorum🤗✨ ben bu testlerde.goremiyorum ama sen goruyosan kanda da cikar zaten🤗✨
İnşallah canım 2 saate çıkar dediler zaten sonuç çıktıgında 10 üstü beklemiyorum bu kadar silik çizgiye 6-7 çıkacak gibi inşallah hayırlısı olur ❤🤲🏻
Hayır olsun inşallah. Birazdan yoga yapacağım, aklım burada kalacak. :) Sen her sayfa geçişinde sonuç yaz. :):) Sonuç ararken kolay bulayım. :)
Tamam canım 😘
Hadi kuzum hyrlısı olsun ben göremedim ama bazn tlfn çekince görmüyor dgru sen görüyorsan süper hadi hyrlı haberlerle gel inşallah 🤲❣️💋
inşallah edoşuum 😍 siyahlı olan resimde aslında bariz gözüküyor göremedinmiii 🙈
Bunları ben de anlamıyorum hayırlı haberlerini bekliyoruzzzzz çok sevindim :anneadayı: :KK200:
inşalllah kuzuuum haber edecem 😍

İnşallah canım 2 saate çıkar dediler zaten sonuç çıktıgında 10 üstü beklemiyorum bu kadar silik çizgiye 6-7 çıkacak gibi inşallah hayırlısı olur ❤🤲🏻

Tamam canım 😘

inşallah edoşuum 😍 siyahlı olan resimde aslında bariz gözüküyor göremedinmiii 🙈

inşalllah kuzuuum haber edecem 😍
hakkında hayırlısı olsun canım. inşallah vardır.

hakkında hayırlısı olsun canım. inşallah vardır.
Canım benim çok teşekkür ederim inşallah vardır yapmamaya çok kararlıydım ama kuran okurken birden içime böyle bişey doğması bilmiyorum yaaa adet olacakmışım gibi bacaklarımla belim ağrıyor 😒

X