Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlar kasık ağrılarım var adet olacakmış gibi, birde şimdi baya baya akıntım gelmeye başladı. Yoğun bi şekilde şaşırdım. 1 Mart aşılama daha erken ama catlatma iğnesinin etkisi gecmis test yaptım hicbirsey yok, cuma evime dönüyorum akşam, oglen kan versem mi? 12 mart yani ne diyorsunuz, en azindan h sonu umutlanmam yoksa😬
Kuzum biraz daha sabret pazartesi verirsin elinde test varsa erken gebelik yaparsın 💋

Kuzum benim çok teşekkür ederim dün biraz pembe lekelenme oldu korktum baya ama geçti şimdilik evde dinleniyorum senin içinde her yeni ay yeni umut elbet bir gün sizede gelecek o güzel günler 💋❣️
Asko dün uyumadan bı kaç kişinin yazısını okudum yazacam diye unuttum çok geçmiş olsun yorma krndini asko panikte yapma işte yapma bebisine dikkat et 🤗 zaten geçmiş inşallah bi sorun sıkıntı da yoktur 😍🙏🥰

Belirti olarak göğüslerimde şişlik yani hassasiyet var arada kasık ağrısı oluyor bunlar estrofemle Lutinus etkileri de olabilir.. çok takılma canım sonuçta keseyi gördün dikkat et kendine yeter ..proluton benim kalçamda beze şeklinde kalıyor erimesi 7-10 günü buluyor sende de beze yaptı mı?
Bende beze yapmıştı üstüne oturamıyordum. Yapılmadan sıcak press koyup kasları ısıtmak gerek ve hemen kalkma ovala

Asko dün uyumadan bı kaç kişinin yazısını okudum yazacam diye unuttum çok geçmiş olsun yorma krndini asko panikte yapma işte yapma bebisine dikkat et 🤗 zaten geçmiş inşallah bi sorun sıkıntı da yoktur 😍🙏🥰
Sorun değil bbgm çok teşekkür ederim tamam tatlım söz dinlicem hiçbir şey yapmıcam 👊 inşallah bbgm inşallah doktora gitmemek için zor tutuyorum kendimi vallahi ama biraz daha sabrediyim diyorum 💋❣️🤩

Canlar kasık ağrılarım var adet olacakmış gibi, birde şimdi baya baya akıntım gelmeye başladı. Yoğun bi şekilde şaşırdım. 1 Mart aşılama daha erken ama catlatma iğnesinin etkisi gecmis test yaptım hicbirsey yok, cuma evime dönüyorum akşam, oglen kan versem mi? 12 mart yani ne diyorsunuz, en azindan h sonu umutlanmam yoksa😬
Bencede 14-15 i bekle kuzumm net olsun ben 11de verdim boşu boşuna 😁

İyiym aşko çok şükür 💋❣️bir daha gelmedi leke felan sen nasılsın sakinlen mi belirtin yok diye 😂🤔
Oh çok şükür :KK68: İyiyim ben napayım işte belirtisiz aynen devam delirmecelere:KK70: Bu hafta kendimi tutamayıp kese görmeye giderim diye korkuyorum:confused: Ama kendimi tutup geç gitmek istiyorum, randevum 17sinde, eğer sağlıklı ilerliyorsa miniğimin kalp atışını duymak gibi muhteşem bir hayalim var:dua::dua::dua::dua::KK200: Ne olur gerçek olsun bekleyen herkesin hepimizin :dua::dua::dua::dua::dua::dua::KK200:

X