Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum Allah esirgesin kötü düşünme inşallah bi sıkıntı çıkmayacak ayağa kalkma yarın işede gitme Allah esirgesin bebeğinden önemli değil

Kuzum şimdi nasılsın çok geçmiş olsun kötü birşey değildir Allahım korusun edaecoo
Bbgmm iyiyim eve geldim hemen inşallah kötü birşey değildir uzanıyorum ayagımın altına yastık koydum agrım sızım yok çok şükür bakalım şimdilik görmedim bir daha elim yüreğimde bekliyorum bir daha olmaz umarım bbgm
İcini ferah tut ve dikkat ett
Öyle yapıyorum zaten canım ama kafamda deli sorular var düşünmemek için erken uyucam hemen
Kuzum Allah esirgesin kötü düşünme inşallah bi sıkıntı çıkmayacak ayağa kalkma yarın işede gitme Allah esirgesin bebeğinden önemli değil
İnşallah bbgm inşallah geldiğimden beri uzanıyorum annemde yemk yedim geri indim eve hemen ayagımın altında yastık var rapor alıcm bbgm gitmicem işe

En iyisi kuzum aman dikkat et kendine tuvalet harici ayağa kalkma gerekirse ev kirli olsun napacann temizliği felan bol bol dua ediyorum sana inşallah Allahın izniyle görmeyeceksin bidaha

En iyisi kuzum aman dikkat et kendine tuvalet harici ayağa kalkma gerekirse ev kirli olsun napacann temizliği felan bol bol dua ediyorum sana inşallah Allahın izniyle görmeyeceksin bidaha
Öyle yapıcam bbgm Allah razı olsun çok teşekkür ederim canımıniçi inşallah Allahm kimseye yaşatmasın. Bir daha yapmam kuzum bitti bugün ki yaşadığım korku bana yeter

İnşallah bbgm inşallah
edaecoo canım şimdi okudum çok geçmiş olsun..proluton depot 7 günde bir benimde iğnem var perşembe günü yaptırmıştım , doktor asistanı kanama kırmızı devam ederse yaptırabilirsiniz demişti ..ben yaptırmadım dinleniyorum yatıştayım yani ayakta çok kalmıyorum, bol su içiyorum ..rapor alman iyi olmuş , sakın zorlama kendini ev işiyle ..dua ediyorum senin içinde edeceğim , Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah

Geçen yıl 800 lira diye yazılmıştı sanki ..Bülent bey arayınca sana verilen fiyat mı acaba canım

Banada devm ederse vurul dedi bnde önlem alıyım şimdiden vurulym dedm kuzu riske atmayalım içim içimi yiyor ztn senide anlayabiliyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun bnde bitti kuzu yapmam yatıştaym artık bnm belirtileri de yok bni asıl hep korkutan o oldu birde lekeyi görünce daha çok telaş yaptım bnde sana dua etcm bbgm Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah bbgm

Belirti olarak göğüslerimde şişlik yani hassasiyet var arada kasık ağrısı oluyor bunlar estrofemle Lutinus etkileri de olabilir.. çok takılma canım sonuçta keseyi gördün dikkat et kendine yeter ..proluton benim kalçamda beze şeklinde kalıyor erimesi 7-10 günü buluyor sende de beze yaptı mı?

Bende iki aydır şu adet takip programları var ya oraya her gün artık gaz sancım bile olsa not ediyorum. Çünkü her ay aynı tarz şeyler yaşasam bile bi karnım da batma olsa gebelik belirtisi oley diyorum. Şimdi kendi gözüme sokuyorum diğer aylarda da aynı şeyleri yaşadın boşuna ümitlenme diyorum kendime

Geçen yıl 800 lira diye yazılmıştı sanki ..Bülent bey arayınca sana verilen fiyat mı acaba canım
Canim muallimez in aldigi sanirim ikizler icin detayli ultrason fiyatiydi. Ben baska aciklama goremiyorum. Dun baska bir ikiz annesi arkadasim ile gorustum. Dogumunu da ebru yaptirdi onun acibademde. Aralikta 650 vermistim en son dedi muayene icin . Fiyat guncellemesi var mi bilmiyorum dedi. Bana ozel oldugunu sanmiyorum. Arkadasim da ayni odemeyi yapmis.
Canim kasik agrisi ve gogus hassasiyeti devam ediyor. Bugun normal ev yemegi yedim yiyemiyordum onceden hic mide yanmam olmadi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…