Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız bugün bana doktor kesenin içindeki bebeği gösterirken haninyuzuk diyoruz ya bak senin de tektaş in burda dedi. Acaba sen hamile mi kakacaksinn
Anããmm , aradigim cvp burdaymis .benim ultraschal dada oyle dedi .bak tektas yuzugun burda dedi. Ben yuzuk falan yutmadimkii

E EbrarAsell 62 ile geliyorum ardından bnde 59 idim aslında ne ara 62 oldm blmyrm o yasmin bana kilo aldırdı
Bende 61 ile basladim gecen sene tedavilere.gonalf menopur ovitrelle derken israrrrrrrla , 65oldum.simdide 68 Zaten kucuk dunya maketi gibi bi gobekle basladim hamilelige.Ya, arkadasim insan hicmi Doymaz
. Canim ozel biseyde cekmiyo, açim yaaaaa yesemde ,yemesemde açım .

Kuzu bnde ilk zmnlar çok açlık cekiyordum şimdide çok az kaldı öyle kücük ögünler yapıyorum bastırıyo beni bol su iç açlığa iyi geliyor

LaRisaCca , sen keselerde bebislerimizi gordunmu balim? Iki Kese resmi varya o ilk ultraschal resminiz mi?

Anããmm , aradigim cvp burdaymis .benim ultraschal dada oyle dedi .bak tektas yuzugun burda dedi. Ben yuzuk falan yutmadimkii

Evet canım her iki kesede de bebek görünüyordu bin şükür ki
Canım Teo nun elması düşmüştü hemen aldım yuttum kim bilecek diye düşündüm ama açığa çıktım
Sorma.. ben de 52 ile tedaviye başlamıştım. Klomen ovitrelle gonal f derken 59 ile gebe kaldim 64 ile düşük yaptım daha 1 ay geçmeden 64 ile gebe kaldim 67 de düşük yaptım Allah'tan 58 e geri dusebildim sonra inanki sen benim ilk ikiz gebeligimdeki halim gibisin. Ben her aciktigimda kuruyemiş çerez atiyodum ağzıma ve bolca su
E EbrarAsell 62 ile geliyorum ardından bnde 59 idim aslında ne ara 62 oldm blmyrm o yasmin bana kilo aldırdı
Yasmine suç atma yedim de itiraf et
Bn salatı tefriciye niyetlendm kuzu
Niyetlendigin için mi yoksa gebelik sağlıkla ilerlesin diye o mu okunurmus

Bir kerede anlıyoruz ya niye 3 kez yazıyorsun

Merhaba,

Ben de 7 şubatta ovitrelle vuruldum. 14. gün direk kahverengi lekelenmem oldu. 17. güne kadar devam etti. 17. gün aktif kanamam başladı. İğnenin 12. gününden sonra yaptığım kaset testler negatifti, 17. gün kan verdim o da negatifti zaten akşamına regl oldum. Ben de gebelik olmadı. İnşallah siz de vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…