Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ya cevap yazdığın için çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak bu incelmenin etkisi ne kadar sürüyor. 1 adet geçince düzelir mı ki
Bende pcos var geç adet oluyorum ertesi adette iğneye başlandı incelme olmadı bende rahim duvarı ince tedavi iptal dediklerinde çok korkmuştum senin gibi ama ilaçtanmis korkma yinede doktoruna de aşılama sonrası progesteron fitil başladı bana .

Haketmiyor mu Alla'sen 🤨

Ayy ben de aynı mod

İnşallah canım🧡

Ahahah operasyon melekleri 🤣

Kız otur oturduğun yere hamilesin sen :sinirli:
kızzz bni kıskandırmaya mı calısıyorsunuz bnm uykm glsede 5 dkika içinde kaçırmaya calısıyorum çalışıyomm bennn ağlarım haaaa :KK14::KK14:

hamilelere bisey olmaz allah korurmuş :KK70::KK70:

kızzz bni kıskandırmaya mı calısıyorsunuz bnm uykm glsede 5 dkika içinde kaçırmaya calısıyorum çalışıyomm bennn ağlarım haaaa :KK14::KK14:

hamilelere bisey olmaz allah korurmuş :KK70::KK70:
Allah hangibirimizi korusun bu kadar da iş yükleme Yaradan a kendini koru 😂😂

Yok her hastane yapmıyor eğitim araştırma ve üniversitelere tek tek sormak lazım, ben daha çok özel lab.lar yapıyor diye biliyorum bence uğraşmaya değmez özel lab.da yaptırın 🤕 ben 60kilo civarıyım aspirin + 0.4 oksapar başladık daha yeni öğrendik gebeliği, inşallah sağlıklı ilerler, benim mthfr c677t ve pai heterozigot

işte tek başına önemi olmayabilir ama başka gende de varsa ikisi birleşince önemli olabiliyor diye anlatmışlardı bana, ilgisi var da diyemiyorlar yok da diyemiyorlar

Bazı perinatologlar gerçekten çok rahat! Ben de denk geldim kendi doktorum olmasa şu anda hala bekliyor olacaktım ve içim içimi yiyecekti. İnşallah ben de kalp atışı duyabilirim sizin de inşallah herşey harika ilerler gelişmeleri yazarsanız sevinirim 🤗
amin çok teşekkür ederim. ben de bişi öğrenirsem iletişime geçeceğim sizinle . bu testi nerden duymuştunuz ? yani size kim söyledi ?

Bugün rüyamda yine yüzük gördüm kardeşime ayrılan sevgilisi yüzük almış ona diyordum ki siz ayrıldınız niye takiyosun yüzüğü 😁😁 yüzük güzel biseymis inşallah rabbim nasip eder bebiş 🤲🙏🤗
ayy hadi allah hayırlara çıkarsın bnde hamileliği ögrenmedn aşırı rüya gördm

Allah hangibirimizi korusun bu kadar da iş yükleme Yaradan a kendini koru 😂😂
hiç deme doğru diosun :KK70: :KK70: tmm aplaaa korurum kndmiii

bana bakk bebek gördümü kese içindee ahh kalbimmm:KK76::KK76::KK76::KK6: nası dayancmm bn şimdii bende de görür mü ama sende ikiz die gördü glba bnmki tek görünmeyebilir ahh karından gördü seni ya bni vajinadan görmk isterse kafamda deli sorular varrr

hiç deme doğru diosun :KK70: :KK70: tmm aplaaa korurum kndmiii

bana bakk bebek gördümü kese içindee ahh kalbimmm:KK76::KK76::KK76::KK6: nası dayancmm bn şimdii bende de görür mü ama sende ikiz die gördü glba bnmki tek görünmeyebilir ahh karından gördü seni ya bni vajinadan görmk isterse kafamda deli sorular varrr
Canım senle transferimiz arasında 1 guncuk var merak etme rahatlıkla karından görünecek 🤗🧡 kalp atışı için erken olabilir ama belki duyabilmek adına vajinal bakabilir

ayy hadi allah hayırlara çıkarsın bnde hamileliği ögrenmedn aşırı rüya gördm
Geçenlerde de görmüştüm eniştem ve kardeşi falan yüzük ve kolye kaybetmişler ben bulmuştum yüzük o kadar güzeldi ki ışıl ışıl Rabb'im hayırlara cikartsin inşallah

X