Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ya cevap yazdığın için çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak bu incelmenin etkisi ne kadar sürüyor. 1 adet geçince düzelir mı ki
Bende pcos var geç adet oluyorum ertesi adette iğneye başlandı incelme olmadı bende rahim duvarı ince tedavi iptal dediklerinde çok korkmuştum senin gibi ama ilaçtanmis korkma yinede doktoruna de aşılama sonrası progesteron fitil başladı bana .

Haketmiyor mu Alla'sen

Ayy ben de aynı mod

İnşallah canım

Ahahah operasyon melekleri

Kız otur oturduğun yere hamilesin sen
kızzz bni kıskandırmaya mı calısıyorsunuz bnm uykm glsede 5 dkika içinde kaçırmaya calısıyorum çalışıyomm bennn ağlarım haaaa

hamilelere bisey olmaz allah korurmuş

kızzz bni kıskandırmaya mı calısıyorsunuz bnm uykm glsede 5 dkika içinde kaçırmaya calısıyorum çalışıyomm bennn ağlarım haaaa

hamilelere bisey olmaz allah korurmuş
Allah hangibirimizi korusun bu kadar da iş yükleme Yaradan a kendini koru

amin çok teşekkür ederim. ben de bişi öğrenirsem iletişime geçeceğim sizinle . bu testi nerden duymuştunuz ? yani size kim söyledi ?

ayy hadi allah hayırlara çıkarsın bnde hamileliği ögrenmedn aşırı rüya gördm

Allah hangibirimizi korusun bu kadar da iş yükleme Yaradan a kendini koru
hiç deme doğru diosun tmm aplaaa korurum kndmiii

bana bakk bebek gördümü kese içindee ahh kalbimmm nası dayancmm bn şimdii bende de görür mü ama sende ikiz die gördü glba bnmki tek görünmeyebilir ahh karından gördü seni ya bni vajinadan görmk isterse kafamda deli sorular varrr

Canım senle transferimiz arasında 1 guncuk var merak etme rahatlıkla karından görünecek kalp atışı için erken olabilir ama belki duyabilmek adına vajinal bakabilir

ayy hadi allah hayırlara çıkarsın bnde hamileliği ögrenmedn aşırı rüya gördm
Geçenlerde de görmüştüm eniştem ve kardeşi falan yüzük ve kolye kaybetmişler ben bulmuştum yüzük o kadar güzeldi ki ışıl ışıl Rabb'im hayırlara cikartsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…