Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doğru diyorsun canım hiç çekinmediysen doktorda ister zaten senden biz 2 ay hapla denedik sonra rahim filmi çekindim sonra iğnelere geçtik..

Doğru diyorsun canım hiç çekinmediysen doktorda ister zaten senden biz 2 ay hapla denedik sonra rahim filmi çekindim sonra iğnelere geçtik..
Yakın arkadaşımda aynı şekildeydi rahim filminde yapışıklık çıkmıştı sonra pandemi falan derken tedaviyi bıraktı kendiliğinden hamile kaldı benim yumurtalarım güzel çalışıyor kist falan yok ama rahimde sorun varsa bilip o yolda devam etmekten yanayım

Merhaba, kan pıhtılaşması olduğunu hangi test sonucu anladınız acaba?

Kızlaaar napıyosunuz bugün iğnenin 5.günü heyecan tavan daha yeni müşteriyle ilgilenirken kasığıma öyle bi ağrı girdiki kitlendim kaldım resmen adet oluyorum zannetim bide ıslaklık vardı müşteri gitsin diye gözüne baktım , gidince hemen lavaboya gittim hiç lekelenme felan yok akıntı var , ayakta durunca ensemden belime kadar bi ağrı basıyo anlatamam dükkana gelen giden de yok yemek yiyince beni bi uyku bastı 5 dk kestirmişim inşallah o ara dükkana felan kimse gelmemiştir telefon çalınca ayıldım bu belirtiler hep iğnenin etkisi biliyorum ama kasığımda felan batma olunca bi mutluluk geliyor bana anlatamam

Günaydın canım iyiyiz sen nasılsın? 2-3 gündür yoğun değilsin sanırım sasirtiyosun bizi

Canım adamlara istediğini verin kusmasaniz da ayyy kuscaağmm diyin aş erin adam bunu istiyo demekki
Şükür cnm bende iyiyim sadece iğne çok uykumu gtryor tedaviye başladım ya kimseye gtmiyorum misafir kolay kolay kabul etmiyorum cnm

BEn ümit hanimin hastasiyim gecen pazartesi opu oldu 4 yumurtadan 1 döllendi 3 gün dondurdular,adetde gel dedi 5 gün var adete

Rabbim emeklerinin karşılığını boş çıkarmasın canım umudunu yitirme. 5 adet spermle hamile kalanlar gördük biz bu forumda o yüzden rabbim bu tedavinle hasretini dindirecek inşallah
bugün almadım cnm.. olucak gibiyim
Rahatlardin en azından. İnsan psikolojik olarak daha çok yoruluyor
grup whatsaptamı cnm
Yasak canim
evet canım .2 grup dolu , 3 grubumuz var
Canım banlanirsiniz ulu orta yazmayın yasak
LaRisaCca kuzum buraya resim yukluyemyorum sperm testins bakarmisin
Canım gelen msj yok nereye attın
Canikomm nasıl da geçti gitti 5 gün.. inşallah aynı hızla gebelik mujden de gelecek
Şükür cnm bende iyiyim sadece iğne çok uykumu gtryor tedaviye başladım ya kimseye gtmiyorum misafir kolay kolay kabul etmiyorum cnm
Seni yalamasss seniii

Valla zaman nasıl geçiyor kuzum yaa o değilde bişey sorcam afedersiniz sabah kabızlık halim vardı şimdide çok afedersiniz ishallik halim var böyle bi durum yaşayanınız oldumu ya Kullandığım ilaçlarmı böyle yapıyoki

Canım bende kabizlik oldu gebelik öncesi hala da yeeteri kadar su tuketmezsem oluyor hiç ishal olmadı ama adet döneminde adet olmadan önce bagirsaklarim çalışmaya basliyordu

Canım bende kabizlik oldu gebelik öncesi hala da yeeteri kadar su tuketmezsem oluyor hiç ishal olmadı ama adet döneminde adet olmadan önce bagirsaklarim çalışmaya basliyordu
Haha bende öyleyim larii adet olmaya yakın bağırsaklarim iyi çalışıyor (◔‿◔)

Kuzu şu anda avcumun içi kaşınsa belirti arıyorum kendime böyle böyle yazık ediyorum ama merakta ediyorum işte allahım şu 5 gün sonrası inşallah bana bi mucize getirir

yaa çok sevndm cnm bnmmm dkkt et yne kndne çok yorma kndni tmm iyiyim demiyoruz aplaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…