Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben doktor ile konuşup rahim filmi çekilmek istediğimi söylicem ben adet öncesi veya anında hiç ağrı şişkinlik ve ya gecikme yaşamadım ilaç alt üst etti tüplerde sorun varsa eğer boşuna bu kadar ilaç kullanmış olucam diye düşünüyorum
Doğru diyorsun canım hiç çekinmediysen doktorda ister zaten senden biz 2 ay hapla denedik sonra rahim filmi çekindim sonra iğnelere geçtik..

Doğru diyorsun canım hiç çekinmediysen doktorda ister zaten senden biz 2 ay hapla denedik sonra rahim filmi çekindim sonra iğnelere geçtik..
Yakın arkadaşımda aynı şekildeydi rahim filminde yapışıklık çıkmıştı sonra pandemi falan derken tedaviyi bıraktı kendiliğinden hamile kaldı benim yumurtalarım güzel çalışıyor kist falan yok ama rahimde sorun varsa bilip o yolda devam etmekten yanayım

Kuzummm hsg çekindim diye hiç korunma ben hsg çekindiğim gün bile ilişki oldu ve ben hsg çekindikten sonra 2 ay üst üste hamile kaldım ama kimyasal oldu bende kan pıhtılaşması olduğu için bebek tutunamadı inşallllah dana bu ay nasip oluuur dikkat et 😍😍🌸
Merhaba, kan pıhtılaşması olduğunu hangi test sonucu anladınız acaba?

Kızlaaar napıyosunuz 🥰 bugün iğnenin 5.günü heyecan tavan daha yeni müşteriyle ilgilenirken kasığıma öyle bi ağrı girdiki kitlendim kaldım resmen adet oluyorum zannetim bide ıslaklık vardı müşteri gitsin diye gözüne baktım , gidince hemen lavaboya gittim hiç lekelenme felan yok akıntı var , ayakta durunca ensemden belime kadar bi ağrı basıyo anlatamam 😒 dükkana gelen giden de yok yemek yiyince beni bi uyku bastı 5 dk kestirmişim 😂 inşallah o ara dükkana felan kimse gelmemiştir telefon çalınca ayıldım 😂 bu belirtiler hep iğnenin etkisi biliyorum ama kasığımda felan batma olunca bi mutluluk geliyor bana anlatamam 🙈

Günaydın canım iyiyiz sen nasılsın? 2-3 gündür yoğun değilsin sanırım sasirtiyosun bizi 😁

Canım adamlara istediğini verin kusmasaniz da ayyy kuscaağmm diyin aş erin 🤣 adam bunu istiyo demekki
Şükür cnm bende iyiyim sadece iğne çok uykumu gtryor tedaviye başladım ya kimseye gtmiyorum misafir kolay kolay kabul etmiyorum cnm 😂

BEn ümit hanimin hastasiyim gecen pazartesi opu oldu 4 yumurtadan 1 döllendi 3 gün dondurdular,adetde gel dedi 5 gün var adete

SElam ben ekim 2020 ayindan veri ümiz hanimin hastasiyim tüp bebek icin gittik ekimde lakin test sonuclarim baslatmadi önce rahim flimi ardindan polip ameliyati ve 5 aydir biesteron prowoman ve teatrio kullaniyorum ümit hanim bunlari 3 ay icecen dedi yumurta rezervim azdi sükür sonunda bu ay yumurtalarim olustu igneler toplama ve 4 yumurta toplandi 1 i döllenmis 3 güne gelince dondurdular 5 gün sonra adetim var gidecem bakalim nasip endiseliyim 1 embriyo daha önce 2 asilama negatif gep korkuyorum negatifden 😪🥺
Rabbim emeklerinin karşılığını boş çıkarmasın canım 🤲🏼 umudunu yitirme. 5 adet spermle hamile kalanlar gördük biz bu forumda o yüzden rabbim bu tedavinle hasretini dindirecek inşallah 🧡
bugün almadım cnm.. olucak gibiyim
Rahatlardin en azından. İnsan psikolojik olarak daha çok yoruluyor
grup whatsaptamı cnm
Yasak canim
evet canım .2 grup dolu , 3 grubumuz var
Canım banlanirsiniz ulu orta yazmayın yasak
LaRisaCca LaRisaCca kuzum buraya resim yukluyemyorum sperm testins bakarmisin🥰
Canım gelen msj yok nereye attın🥰
Kızlaaar napıyosunuz 🥰 bugün iğnenin 5.günü heyecan tavan daha yeni müşteriyle ilgilenirken kasığıma öyle bi ağrı girdiki kitlendim kaldım resmen adet oluyorum zannetim bide ıslaklık vardı müşteri gitsin diye gözüne baktım , gidince hemen lavaboya gittim hiç lekelenme felan yok akıntı var , ayakta durunca ensemden belime kadar bi ağrı basıyo anlatamam 😒 dükkana gelen giden de yok yemek yiyince beni bi uyku bastı 5 dk kestirmişim 😂 inşallah o ara dükkana felan kimse gelmemiştir telefon çalınca ayıldım 😂 bu belirtiler hep iğnenin etkisi biliyorum ama kasığımda felan batma olunca bi mutluluk geliyor bana anlatamam 🙈
Canikomm nasıl da geçti gitti 5 gün.. inşallah aynı hızla gebelik mujden de gelecek 😍😘
Şükür cnm bende iyiyim sadece iğne çok uykumu gtryor tedaviye başladım ya kimseye gtmiyorum misafir kolay kolay kabul etmiyorum cnm 😂
Seni yalamasss seniii

Rabbim emeklerinin karşılığını boş çıkarmasın canım 🤲🏼 umudunu yitirme. 5 adet spermle hamile kalanlar gördük biz bu forumda o yüzden rabbim bu tedavinle hasretini dindirecek inşallah 🧡

Rahatlardin en azından. İnsan psikolojik olarak daha çok yoruluyor

Yasak canim

Canım banlanirsiniz ulu orta yazmayın yasak

Canım gelen msj yok nereye attın🥰

Canikomm nasıl da geçti gitti 5 gün.. inşallah aynı hızla gebelik mujden de gelecek 😍😘

Seni yalamasss seniii
Valla zaman nasıl geçiyor kuzum yaa 🙈 o değilde bişey sorcam afedersiniz sabah kabızlık halim vardı şimdide çok afedersiniz ishallik halim var böyle bi durum yaşayanınız oldumu ya 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Kullandığım ilaçlarmı böyle yapıyoki

Valla zaman nasıl geçiyor kuzum yaa 🙈 o değilde bişey sorcam afedersiniz sabah kabızlık halim vardı şimdide çok afedersiniz ishallik halim var böyle bi durum yaşayanınız oldumu ya 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Kullandığım ilaçlarmı böyle yapıyoki
Canım bende kabizlik oldu gebelik öncesi hala da yeeteri kadar su tuketmezsem oluyor hiç ishal olmadı ama adet döneminde adet olmadan önce bagirsaklarim çalışmaya basliyordu

Canım bende kabizlik oldu gebelik öncesi hala da yeeteri kadar su tuketmezsem oluyor hiç ishal olmadı ama adet döneminde adet olmadan önce bagirsaklarim çalışmaya basliyordu
Haha bende öyleyim larii adet olmaya yakın bağırsaklarim iyi çalışıyor (◔‿◔) 😁

Kuzu şu anda avcumun içi kaşınsa belirti arıyorum kendime böyle böyle yazık ediyorum 😔 ama merakta ediyorum işte allahım şu 5 gün sonrası inşallah bana bi mucize getirir 🤲🏻

Günaydın Kızceler.
Teşekkür ederim.
Kendi doktorumla irtibata geçtim acile git dedi kalp atışına baksınlar Trabzon mutasyonlu şehir covit testini yenile dedi.
bende kendimi devletin acilde buldum çok şükür kalp atışı duyduk. ama covit testi yapmadılar. pek ilgilenmedi doktor hatta ağrı kesici içtinmi dedi evet dedim tamam iyi dedi. idrar testi yaptı bir şey çıkmadı.
sen birde bebeğin suyu kilosu ne şekilde diye baktırmak için kadın doğumcuya gözük dedi.
eve girdim duş aldım ıhlamur kaynattım bal katıp içtim bir güzel örtünüp yattım.
geniz akıntım devam hafifte baş ağrısı var.
düne göre çok şükür iyiyim.
tekrar kendi doktorumla sabah irtibata geçtim 12 sinde gel ama rahat hissetmezsen kendini bu hafta gel dedi.
bende duruma göre ve kargodan gelecek balonlara göre gideceğim yoksa cinsiyet öğreneceğiz :KK36::KK36:

Nureella Nureella tatlım 15 gün tam bu gün oldu sanırım senin. 1 2 gün daha bekle olmadı kan ver bakalım inşallah pozitif görürüz.

LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo canlar iyiyim demeyin aniden hep birşey çıkıyor ıspatlanmış haldedir :KK36:
yaa çok sevndm cnm bnmmm dkkt et yne kndne çok yorma kndni :KK200: tmm iyiyim demiyoruz aplaaa :KK70:

X