Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım progestan benim regli 12 gün geciktirdi.... herkesin vücudu farklı tepki veriri ama en sağlıklısı kan ver, negatifse progestanı bırak, regl olursun zaten...
Bugün olmazsam kan vericwm canım hç göğüslerimde şişme belirti yok gebelik olucağını sanmıyorum

yaaaa aramızda çok yok desene kuzu çok sevindmm bnde 5+1 LaRisaCca 5+2 günler oynuyor sadece hadi belirtilerin var mı söyle mgde bulantın fln bizi neler bekliyor 4-5 gün ara ile kız olsun parmak cocuk olsun ama saglıklı olsun

bzde aynıyız normal hayatmz devm LaRisaCca inşallah bulantımız olmaz kmde önce başlarsa söylesn
Canım, 3 gebeligimin hiç birinde olmadı çok şükür sadece kıza hamileyken midem yanıyordu ama hiç kusmadim. Hep sorun yaşamadan geçti inşallah sorunsuz geçer çalışan anneler için başka türlüsü çok zor

Cookiie newmoon10 nasılsınız kızlar nasıl gidiyor?
Benim normal gidiyo larii. Karatay diyetine başladım. Bu insülin direncini kırmak için. Düşe kalka ilerletmeye çalışıyorum.
bi yandan da denemeleri bırakmadım nedense, doktor öyle fefi ama her akşam nerdeyse fıtı fıtıya devam ilaçların etkileri devam ediyo galiba hep ilaç kullanırkenki gibi kasık ağrılarım oldu.

kızlar göbeğiniz büyürse erkek poponuz büyürse kız işte
Kesinlikle doğru tespit
dimi teyzecim dimi dimi? Annemin agzina 🌶 cok dümdük bi kadin benim anne
Benim teyzem de Almanya'da . Kuzenlerim.. vaktiyle teyzem beni yanına almayı çok istedi babam göndermedi. Seni görünce aklıma hep teyzem geliyor ne alaka bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…