Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim normal gidiyo larii. Karatay diyetine başladım. Bu insülin direncini kırmak için. Düşe kalka ilerletmeye çalışıyorum.
bi yandan da denemeleri bırakmadım nedense, doktor öyle fefi ama her akşam nerdeyse fıtı fıtıya devam 😬 ilaçların etkileri devam ediyo galiba hep ilaç kullanırkenki gibi kasık ağrılarım oldu.
Sen o fiti lari eğlence olarak düşün hiç başka şeye yorma kilo vermeye odaklan bu arada kendi kendine lutfederse ne ala lutfetmezse yolun belli ,zaten 🤗🧡

🤣🤣🤣 Kesinlikle doğru tespit

🤣🤣🤣 Benim teyzem de Almanya'da . Kuzenlerim.. vaktiyle teyzem beni yanına almayı çok istedi babam göndermedi. Seni görünce aklıma hep teyzem geliyor ne alaka bilemedim 🤣🤣
😁bak benim de aklima ne geldi simdi. Babamda beni hayyaattta Olmaz, sehir disina vermem seni diyodu,Almanya ya werdi.🤣🤣🤣🤣🤣

Canım, 3 gebeligimin hiç birinde olmadı çok şükür sadece kıza hamileyken midem yanıyordu ama hiç kusmadim. Hep sorun yaşamadan geçti inşallah sorunsuz geçer 😍 çalışan anneler için başka türlüsü çok zor
ohh maşallah maşallah supanallah bbgm inşallah böyle gider :emir_bebek:

Sen o fiti lari eğlence olarak düşün hiç başka şeye yorma kilo vermeye odaklan bu arada kendi kendine lutfederse ne ala lutfetmezse yolun belli ,zaten 🤗🧡
Onlar eğlencesine cidden de acaba korunsakmı diye düşündüm doktor öyle diyince bikaç ay. Ama normal devam etti. Dediğin gibi olursa tadından yenmezz. Ama yolım belli olmasada olur 😂😅😅

Canimmm❤️ Allah razı olsun inşallah ilk aşılama da tutar rabbim nasip eder🙏 eşim örnek veriyor şimdi öğlen aşılama inşallah 🙏
Rabbim işini kolaylaştırsın inşallah en kısa zamanda pozitif sonucu alıp evladına kavuşursun canım Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah 🙏

Onlar eğlencesine cidden de acaba korunsakmı diye düşündüm doktor öyle diyince bikaç ay. Ama normal devam etti. Dediğin gibi olursa tadından yenmezz. Ama yolım belli olmasada olur 😂😅😅
Kafandan atıp kiloya odaklanır dan ben sürprizlerle döneceğini düşünüyor um 🤗

Kafandan atıp kiloya odaklanır dan ben sürprizlerle döneceğini düşünüyor um 🤗
Yaaaa sen ne güzel şeyler söylüyosunn :confused:
Kafamda yok o şimdi zaten olmayacak diye düşünüyorum. Ama dur şimdi senin bu dediğini hafıza kayıtlarımdan silmem gerek bu umut olmasın :sus::KK70:

Calisiyormusun canim
Yok kuzum daha anca dil ve yol ogreniyorum.26 martta , 2sene olacak daha buraya da geleli.Butun bilgim henuz kendimi idare edecek kadar. 😁 sewmedigim hicbir akbaba , sey akraba yok burda en cokda bunu sewdim.😁 Formalite gelip gitmeler , dawet etmeler.😎

Yaaaa sen ne güzel şeyler söylüyosunn :confused:
Kafamda yok o şimdi zaten olmayacak diye düşünüyorum. Ama dur şimdi senin bu dediğini hafıza kayıtlarımdan silmem gerek bu umut olmasın :sus::KK70:
🤣 Aman ha temenniler ters tepmesin kenke

X