Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bn işe geldm bbgm aslında uyandm fitil için geri uzandm yataga yne uykm gldi hiç işe glmk istemedm ama mecburum bilemezsnnn :KK45: :KK70:
🤣 Dur bakalım işten cikarmazlarsa bizim de son beylik günleri 😁
Canimmm❤️ Allah razı olsun inşallah ilk aşılama da tutar rabbim nasip eder🙏 eşim örnek veriyor şimdi öğlen aşılama inşallah 🙏
Sonuçları harika çıksın inşallah 🤲🏼🧡
Hepsi mıh gibi aklımda 😂💪 😘
🤣 Ayy çok heyecanlı herşey süper olacak
Birde -2saatteyim yani burda 😁😁😁
Helal olsun valla eşim ise gitmeden mıç mıç üstüme cuvallanip opmese ruhum duymayacak inan 😁

Aplaaa bu sfer seni herkes dinlemiş gördn mü kimse kalmamış 😂😂
He ya ben de şaşırdım bayağı 😂😂
Bende milletin imzasına takmışım 😁
Seni sayfanın imza sorumlusu yaptım 😊
Ayyy teşekkür ederim kuzum eşim örnek veriyor şimdi yatis islemlerini yaptım oglen aşılama Allahin izniyle, İnşallah canım benim 🙏
Rabbim hayırlısını versin canım 🥰 sağlıkla tutunsunlar sana.

🤣 Dur bakalım işten cikarmazlarsa bizim de son beylik günleri 😁

Sonuçları harika çıksın inşallah 🤲🏼🧡

🤣 Ayy çok heyecanlı herşey süper olacak

Helal olsun valla eşim ise gitmeden mıç mıç üstüme cuvallanip opmese ruhum duymayacak inan 😁
Benim esimde diyoki, benim bildigim hamileler uyuyo, kusuyo, basi dònuyo, cani biseyler cekiyo🤣 hani dr.ye beraber gitmesek hamileyim diye kandiriyo diyecem 🤨🤪

Günaydın kizlarr nasılsınız bakalım 🥰
Günaydın canım iyiyiz sen nasılsın? 2-3 gündür yoğun değilsin sanırım sasirtiyosun bizi 😁
Benim esimde diyoki, benim bildigim hamileler uyuyo, kusuyo, basi dònuyo, cani biseyler cekiyo🤣 hani dr.ye beraber gitmesek hamileyim diye kandiriyo diyecem 🤨🤪
Canım adamlara istediğini verin kusmasaniz da ayyy kuscaağmm diyin aş erin 🤣 adam bunu istiyo demekki

Günaydın canım iyiyiz sen nasılsın? 2-3 gündür yoğun değilsin sanırım sasirtiyosun bizi 😁

Canım adamlara istediğini verin kusmasaniz da ayyy kuscaağmm diyin aş erin 🤣 adam bunu istiyo demekki
Cocuguma , anne karninda yalancilik mi ogretiim o koca Dana oyle istiyo diye😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

ayılmana sevndmm kuzucumm düdük sesi iyi geldiyse ne ala :KK70: :KK70: sen kaç haftalıksn beybi
Geldi geldi 🤓bak cin gibi oldum.Ben bugun nasipse 5+7. (Buay 8gun gec yimirtladimda😂ondan SATA gore degilmis.Dr. cuma gunu 5+4dedi , nasil yani dr hanim , ogrendigimden beri buyuye buyuye bu kadar mi buyumus ? Parmak cocukmu bu dedim🤔🤨 kalp atisini duymak icin gittim ,5+4 ogrendim geldim.😄😄😄😄😄

X