Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bn işe geldm bbgm aslında uyandm fitil için geri uzandm yataga yne uykm gldi hiç işe glmk istemedm ama mecburum bilemezsnnn
Dur bakalım işten cikarmazlarsa bizim de son beylik günleri
Canimmm Allah razı olsun inşallah ilk aşılama da tutar rabbim nasip eder eşim örnek veriyor şimdi öğlen aşılama inşallah
Sonuçları harika çıksın inşallah
Hepsi mıh gibi aklımda
Ayy çok heyecanlı herşey süper olacak
Birde -2saatteyim yani burda
Helal olsun valla eşim ise gitmeden mıç mıç üstüme cuvallanip opmese ruhum duymayacak inan

Aplaaa bu sfer seni herkes dinlemiş gördn mü kimse kalmamış
He ya ben de şaşırdım bayağı
Bende milletin imzasına takmışım
Seni sayfanın imza sorumlusu yaptım
Ayyy teşekkür ederim kuzum eşim örnek veriyor şimdi yatis islemlerini yaptım oglen aşılama Allahin izniyle, İnşallah canım benim
Rabbim hayırlısını versin canım sağlıkla tutunsunlar sana.

Benim esimde diyoki, benim bildigim hamileler uyuyo, kusuyo, basi dònuyo, cani biseyler cekiyo hani dr.ye beraber gitmesek hamileyim diye kandiriyo diyecem

Günaydın kizlarr nasılsınız bakalım
Günaydın canım iyiyiz sen nasılsın? 2-3 gündür yoğun değilsin sanırım sasirtiyosun bizi
Benim esimde diyoki, benim bildigim hamileler uyuyo, kusuyo, basi dònuyo, cani biseyler cekiyo hani dr.ye beraber gitmesek hamileyim diye kandiriyo diyecem
Canım adamlara istediğini verin kusmasaniz da ayyy kuscaağmm diyin aş erin adam bunu istiyo demekki

Günaydın canım iyiyiz sen nasılsın? 2-3 gündür yoğun değilsin sanırım sasirtiyosun bizi

Canım adamlara istediğini verin kusmasaniz da ayyy kuscaağmm diyin aş erin adam bunu istiyo demekki
Cocuguma , anne karninda yalancilik mi ogretiim o koca Dana oyle istiyo diye

ayılmana sevndmm kuzucumm düdük sesi iyi geldiyse ne ala sen kaç haftalıksn beybi
Geldi geldi bak cin gibi oldum.Ben bugun nasipse 5+7. (Buay 8gun gec yimirtladimdaondan SATA gore degilmis.Dr. cuma gunu 5+4dedi , nasil yani dr hanim , ogrendigimden beri buyuye buyuye bu kadar mi buyumus ? Parmak cocukmu bu dedim kalp atisini duymak icin gittim ,5+4 ogrendim geldim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…