Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen o fiti lari eğlence olarak düşün hiç başka şeye yorma kilo vermeye odaklan bu arada kendi kendine lutfederse ne ala lutfetmezse yolun belli ,zaten

Kesinlikle doğru tespit

Benim teyzem de Almanya'da . Kuzenlerim.. vaktiyle teyzem beni yanına almayı çok istedi babam göndermedi. Seni görünce aklıma hep teyzem geliyor ne alaka bilemedim
bak benim de aklima ne geldi simdi. Babamda beni hayyaattta Olmaz, sehir disina vermem seni diyodu,Almanya ya werdi.

ohh maşallah maşallah supanallah bbgm inşallah böyle gider

Sen o fiti lari eğlence olarak düşün hiç başka şeye yorma kilo vermeye odaklan bu arada kendi kendine lutfederse ne ala lutfetmezse yolun belli ,zaten
Onlar eğlencesine cidden de acaba korunsakmı diye düşündüm doktor öyle diyince bikaç ay. Ama normal devam etti. Dediğin gibi olursa tadından yenmezz. Ama yolım belli olmasada olur

Canimmm Allah razı olsun inşallah ilk aşılama da tutar rabbim nasip eder eşim örnek veriyor şimdi öğlen aşılama inşallah
Rabbim işini kolaylaştırsın inşallah en kısa zamanda pozitif sonucu alıp evladına kavuşursun canım Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Onlar eğlencesine cidden de acaba korunsakmı diye düşündüm doktor öyle diyince bikaç ay. Ama normal devam etti. Dediğin gibi olursa tadından yenmezz. Ama yolım belli olmasada olur
Kafandan atıp kiloya odaklanır dan ben sürprizlerle döneceğini düşünüyor um

Kafandan atıp kiloya odaklanır dan ben sürprizlerle döneceğini düşünüyor um
Yaaaa sen ne güzel şeyler söylüyosunn
Kafamda yok o şimdi zaten olmayacak diye düşünüyorum. Ama dur şimdi senin bu dediğini hafıza kayıtlarımdan silmem gerek bu umut olmasın

Calisiyormusun canim
Yok kuzum daha anca dil ve yol ogreniyorum.26 martta , 2sene olacak daha buraya da geleli.Butun bilgim henuz kendimi idare edecek kadar. sewmedigim hicbir akbaba , sey akraba yok burda en cokda bunu sewdim. Formalite gelip gitmeler , dawet etmeler.

Yaaaa sen ne güzel şeyler söylüyosunn
Kafamda yok o şimdi zaten olmayacak diye düşünüyorum. Ama dur şimdi senin bu dediğini hafıza kayıtlarımdan silmem gerek bu umut olmasın
Aman ha temenniler ters tepmesin kenke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…