Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Azcik sicak su koysana tatlim
Sıcak su torbası koydum iyi geldi midem yaniyo
fıtıfıtısızlıktandır
Kaçamak yapmisimdir belki
Bnmde hep soguk corap batik battaniye ile ısıtıyorum ancak
Sıcak su torbası koy canım ayağına iyi gelir ben ısındım
Canlarım yarın hayırlısı ile aşılama günüm. Hadi bana tavsiye verin ne yapayim neye dikkat edeyim, bi banyo yapip yatacagim erkenden gidecegiz. Tavsiyelerinizi ve dualarinizi alırım
Ay canım benim hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın canım aşılamanın yapıldığı oda soğuk oluyor yanına çorap ve bacaklarını örtmek için bı pike al ki üşütme. İki - üç gün duş alma canım, sıcak su kasları gevşetir. Protein ağırlıklı beslenmen iyi olur. Aşılama yaptığın günü sonraki günü filan değerlendirin boş geçmeyin benim asilamam tuttuğunda degerlendirmistik esin sperm vermeden yarım saat önce sert bı kahve içir ona iyi gelir ve aşılaman yapılınca hemen kaldirirlarsa kalkma 15 dk filan uzan muhakkak

anammmmmmmmm

Ayaklarım çok üşüyor ya

Bnmde hep soguk corap batik battaniye ile ısıtıyorum ancak

Aynen benimde ayaklarım çok üşüyor ..evde çift çorapla geziyorum ..Bazen de uzanırken termofor koyuyorum ayaklarımın altına Bulantı falan yok ama şişkinlik oluyor ..
Kızlar bebiş kanı çekiyo heralde ordan ondanmı üşüyorsunuz acaba. Bende ilk gebeliklerde hep ayak bileklerimde çekilme gibi üşüme gibi hissediyodum
güzel güzel ısıtın sıcak su torbası koyun

bu da iş görür
İşin görülsün yeter
Aynen benimde ayaklarım çok üşüyor ..evde çift çorapla geziyorum ..Bazen de uzanırken termofor koyuyorum ayaklarımın altına Bulantı falan yok ama şişkinlik oluyor ..

Kızlar bebiş kanı çekiyo heralde ordan ondanmı üşüyorsunuz acaba. Bende ilk gebeliklerde hep ayak bileklerimde çekilme gibi üşüme gibi hissediyodum
güzel güzel ısıtın sıcak su torbası koyun
Kızlar bu erkek bebek belirtisi bakın görürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…