Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlarım yarın hayırlısı ile aşılama günüm. Hadi bana tavsiye verin ne yapayim neye dikkat edeyim, bi banyo yapip yatacagim erkenden gidecegiz. Tavsiyelerinizi ve dualarinizi alırım
Hadi hakkında hyrlısı olsun cnm bnm inşallah bebişin bu defa sana gelir LaRisaCca bütün detayları anlatmş bnm artı bi söleyecegm şey poztf ol yeter

Bnde ısındm battaniye alınca kuzu geçti çok skür :)

Aynen benimde ayaklarım çok üşüyor ..evde çift çorapla geziyorum ..Bazen de uzanırken termofor koyuyorum ayaklarımın altına Bulantı falan yok ama şişkinlik oluyor ..
Bn hareket edince iyiyim ama bi iş yapmayıp yatınca üşüyorum çorapsız gezmiyorum bildigin evde normalde giymem iş yerindede 2 corap giyiyorum yine üşüyorum bulantı bndede yok cnm daha erken bnce LaRisaCca oluyor bugn migdem kaynadı bnmde ama dışarıdan köfte yedm cnm çok istiyordu ne zmndır yemiyordum iş te yapnca kaytardm fırsat bu frsat belkide ondn oldu arada bendede şişkinlik oluyor yedklerme dkkt etmeye calısıyorum bol su iç canm

Kızlar bebiş kanı çekiyo heralde ordan ondanmı üşüyorsunuz acaba. Bende ilk gebeliklerde hep ayak bileklerimde çekilme gibi üşüme gibi hissediyodum
güzel güzel ısıtın sıcak su torbası koyun
İlk kandan beslendigi için bebişler glba ondn dolayı bbgm napalım onlara giden her yol mübah şikaytmz yok bol bol dua edyrm hepnize rabbm emeklerimizi boşa cıkarmasn

Bnde ısındm battaniye alınca kuzu geçti çok skür :)
Aman iyi sevindim hasta olmayalım canım
İçiyorum bebişim çok şükür iyiyim şuan
Senin dot
İsmail yk.sarkisi.gibii
90 60 90 vucudun var
o eski halimden eser kalmayacak simdi

İlk kandan beslendigi için bebişler glba ondn dolayı bbgm napalım onlara giden her yol mübah şikaytmz yok bol bol dua edyrm hepnize rabbm emeklerimizi boşa cıkarmasn
Aminn aminn canım. Cidden dediğin gibi onlar için herşey zaten sağlıklı olsunlarda
Bunu bn ilk defa duydum bak
Keseyi bi göründe cinsiyetinde teyit edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…