Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kız bu nasıl hayal ben de dün rüyamda çift çizgi gördüm. Valla bugüne kadar rüyamda bile görmemiştim. çok iyi gelişme yani

kız bu nasıl hayal ben de dün rüyamda çift çizgi gördüm. Valla bugüne kadar rüyamda bile görmemiştim. çok iyi gelişme yani
Ahahah ya insan basbaya gebelik gösteren testi nasıl ekler de bu soruyu sorar aklım almıyor valla nispet olsun diye yapıyorlar. Sinirleniyorum o yüzden dalgasına yapacaktım ama o an heyecandan unutmuşum
İyice kafam karıştı bak şimdi
Bide kese uzunsa erkek yuvarlaksa kız diyede çok duydum
O doğru bak o hep tuttu bende
LaRisaCca kuzu hiteroskopi zor bisimi
Yok hayatım. Zaten anesteziyle yapılıyor. Adet sancısı hissediyorsun uyandığında o da iki_ucsaat içinde geçiyor. Ben odaya getirilir getirilmez WC ye kalkmak istedim bı doluluk hissediyordum yok filan dediler, ben tabi gittim rahatladim . 5-6 saat içinde taburcu oluyorsun
aaa bunu nasıl düşünemedim yaa. Süpersinnn
İşini bozarım sen bilirsin

evet canım o tarz konular maalesef alay için açılıyor. Bir sürü umutla uğraşan insanlara böyle bir davranış.

İlk rahim filminde
Rahimin en ustte biraz cokme var demisti yani egrilik ama sorun degil
Yazan rapordaa onu belirtmisler ve sanki perde uzerine bir bakilmali yazmislar.
Doktorla cuma gorusemedim hafta sonuda ben aramadimm .
Olcagin önune gecemiyoruzz amaa hiteroskopi yaparmi die bi gecirdim aklimdan
Ondan sordum

Perde varsa histeroskopi olmadan hamile kalma canım ben 2 gebelik kaybettim perde yüzünden perdesi olup sağlıklı gebeliği olanlar da oluyor çocuk uygun yere yerlesirse ama çok az bir kesim bu kadar sansli

Perde varsa histeroskopi olmadan hamile kalma canım ben 2 gebelik kaybettim perde yüzünden perdesi olup sağlıklı gebeliği olanlar da oluyor çocuk uygun yere yerlesirse ama çok az bir kesim bu kadar sansli
Doktordaa soyle dedii iyice emin oluruz ki tutunmayi engelleyen birsey olmasin
Rahim filmini oyuzden istedi emin gidelim diye
Diyelimki emin degiller yinede bi bakarmi hiteroskopiyle ,baska turlu anlasilmaz dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…