Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kuzum önce beta sıfırlanır, sonra tekrar yükselir. 10.günde belli olmaz zaten. Üzme kendini
Canım bugün benimde iğnemin 4.günü doktor 10.gün test yap 5 üstü çıkarsa hemen kan sulandırıcı iğneye başlaycaz dedi şimdi 10.gün negatif çıkarsa üzülmememmi lazım yani

Evet akıntım oluyor canım, progesteron fitil de kullanıyorum.. affedersin ama peçete koyuyorum yoksa çamaşırım lekeleniyor.. ben 1 doz günde klomen kullanmıştım, 3 doz da progesteron kullanıyorum şuanda.
Progestanı aç tok fark ediyor mu canım bana günde 3 kez vermiş doktor yarın başlayacağım. İster hap ister fitil yapılabilir mi

Pıhtılaşma çıktı dediğiniz test hangisi peraares

Ben aydındayım canım izmirde endometrioz dernek başkan yardımcı prof bir tüp bebek doktoru varmış topiktede çok iyi bahsediyolar ona gitmeyi düşünüyorum bakalım

Kuzum regl olunca alayım dedim reglken bakılıyor ya şimdi ne zaman regl olucam onuda bilmiyorum
Gidecegin yer belli oldu mu kuzum
Xiaominden memnunmusun
Allah razı olsun kendinden valla WC leri yıkayıp toz alıyorum bı gezdiriyorum kendini tamamdır tek sıkıntı halı ile arasında az mesafe olan kenarları alamiyor çünkü önündeki uzun fırça dönüyor ya robotun altına sürüklüyor alttaki aparatta pisi içeri alıyor çalışma sistemi bu ama hali ile duvar arasındaki o minik bölgede kalan pisi fırça halıya atmış oluyor yani o kısımda çok iyi değil ama ben yazın halı olmayacaginda bu performansı katlayacagina yüzde bı milyon eminim bı de halıyı çok güzel tarıyor benim halı pamuklu bir hali çok toz çıkarıyor toz orani azaldı evde
LaRisaCca yürüyerek gidip geldim bir de ben pert
Amannn adımın mi azdı bugün de yürüyerek gidip geldin sihhatler olsun
LaRisaCca bak bu halley de köye gidiyor diye hava atıyor
Çok kıskanıyorum yaa ben de köye gidecem Allah tan yengemlerin köyü var da arada oraya gidip nefes alıyoruz
Kizlar iyiki varsınız
Canımın içi sen de iyiki varsın

Ayy kıyamam başladı mı bulantilar iştahın falan nasıl ? Ben iyim asko gün sayıyorum
Yok bulantım canım daha önce nasılsa iştahım o şekilde ilerliyorum. Dikkatli gidiyorum sadece faydalı şeyler tüketmeye özen gösteriyorum. Kaç gün kaldı teste ya

Aynen zamanlaa evdeki ciddi anlamda toz orani dusuruyor canim
Ben elle silen biri olarak bunu fakettim
Evet köseler icin ayni seyi duusnuyorum bendee ama haftalik temizligi kolaylastiriyr

Yok bulantım canım daha önce nasılsa iştahım o şekilde ilerliyorum. Dikkatli gidiyorum sadece faydalı şeyler tüketmeye özen gösteriyorum. Kaç gün kaldı teste ya
Daha çok var aşılama günü saymazsak bugün 5 gün oldu aşko

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…