Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum gittin mi doktora?

Normal mi yani suan negatif olması? Ben iğneden sonra hiç beta hcg eksilmiyor zannediyordum hamilelik durumunda.
bence normal canım... hem idrara geç düşüyor hcg.. sen üzülme moralmen yüksek tut kendini 3 ünde tekrar dene.. moral bozukluğu ters etki de yaratabilir...kafanı seni mutlu eden şeylere ver bu aralar... :)

Ben tüp benek yaptırdım kızlar tekrar denemememin nedeni tüp bebekte dondurulacak embriyo kalmadı sağlıksız su demekki. Aşılamayı tıp fakültesinde yaptırıyorum ne güzel yazmışsınız

Miribaaaaaayökdil görevindeydim. Geldim eşim kahvaltı hazırlamıştı. Ancak girebildim sayfaya
Hoşgeldin canım hafta sonları dinlenemiyorsun
Nasil geciyorr haftasonunuz kuuzular
Netfilix ile
Büyük ihtimal öyle olur kuzum
Tüp için randevu aldın mı peki
Canım miden boş oldugundan o öyle. Eğer aksi durum olsa Allah korusun sancın olurdu herşey yolunda sakin ol
Selam canım evet önce iğne etkisi geçiyor ve aynı anda da gebelik oluşursa yükselmeye başlıyor. Hep diyoruz ya erken dönemde test ile negatifi görün ki test yaptığınızda çizgi çıkarsa iğne etkisi olup olmadığını anlayabilin. İğne etkisinin geçmesiyle gebeliğin testte görünmesi tamamen gebeliğin ne kadar erken oluştuğuna bağlı. Erken test yaptın kuzum hala şansın var
İyi akşamlar herkese bugün aşılamanın 3. Günü sırt ağrısı yaşayan oldumu aranizda
İyi akşamlar canım hala iğne etkisi devam ediyordur iğne yapar bunlari

Xiaominden memnunmusun

Banada öylr canım büyütme çatlatma iğneleri kullandım olmadı hangi şehirdesin canım sen
İstanbuldayım canım. Ben şimdi bu ay inofolic combi kullanıyorum ya kendi kendime. bikaç gündür sol kasığımda batma oluyo daha adetim de bugün bitiyo. İçim içimi yiyo içim ne alemde neler oluyo diye ama gitmicem bu ay kesin kararlıyım

Canım bende 10 şubatta iğne vuruldum 13. Ve 15. Gün hem erken gebelik hem kaset test negatif çıktı ama hala regli olmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…