Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar.
Canım çok sıkkın.
Dün boğazım takılıyordu akşam eşimin de karnı ağrıyor die nane limon 1 çimdik kekik katıp kaynattım içtik.
Aradan 1 saat geçti mide bulantısı ama acayip şekilde afedersiniz kustukça kustum birde hep balgam balgam..
45 dk klozet başından ayrılmadım tabure ile oturdum başında ama kusuyorum hepte.
Sonra midem çok rahatladı aşırı rahat hemde hiç hamile gibi değil andaki gbi rahat o rahatlık ve boğazım geniz akıntısı devam ediyor hala..
Başım kulaklarım boğazım ağrıyor ve tıkandım.
Ama bu mide rahatlığı beni çok tedirgin ediyor..
Hafif sertlik vardı oda yok..
Acile gitsem mi karar veremedim.
Ailem olur miden rahatladı diyor ama emin olamıyorum 😢😢😢
Kuzum gittin mi doktora?

Normal mi yani suan negatif olması? Ben iğneden sonra hiç beta hcg eksilmiyor zannediyordum hamilelik durumunda.
bence normal canım... hem idrara geç düşüyor hcg.. sen üzülme moralmen yüksek tut kendini 3 ünde tekrar dene.. moral bozukluğu ters etki de yaratabilir...kafanı seni mutlu eden şeylere ver bu aralar... :)

Ben tüp benek yaptırdım kızlar tekrar denemememin nedeni tüp bebekte dondurulacak embriyo kalmadı sağlıksız su demekki. Aşılamayı tıp fakültesinde yaptırıyorum ne güzel yazmışsınız 🥰🤣
🤗🧡
Miribaaaaaa😂yökdil görevindeydim. Geldim eşim kahvaltı hazırlamıştı. Ancak girebildim sayfaya ❤️
Hoşgeldin canım hafta sonları dinlenemiyorsun
Nasil geciyorr haftasonunuz kuuzular🥰
Netfilix ile 🤣
Büyük ihtimal öyle olur kuzum 😏
🤗🧡 Tüp için randevu aldın mı peki
Merhaba kızlar.
Canım çok sıkkın.
Dün boğazım takılıyordu akşam eşimin de karnı ağrıyor die nane limon 1 çimdik kekik katıp kaynattım içtik.
Aradan 1 saat geçti mide bulantısı ama acayip şekilde afedersiniz kustukça kustum birde hep balgam balgam..
45 dk klozet başından ayrılmadım tabure ile oturdum başında ama kusuyorum hepte.
Sonra midem çok rahatladı aşırı rahat hemde hiç hamile gibi değil andaki gbi rahat o rahatlık ve boğazım geniz akıntısı devam ediyor hala..
Başım kulaklarım boğazım ağrıyor ve tıkandım.
Ama bu mide rahatlığı beni çok tedirgin ediyor..
Hafif sertlik vardı oda yok..
Acile gitsem mi karar veremedim.
Ailem olur miden rahatladı diyor ama emin olamıyorum 😢😢😢
Canım miden boş oldugundan o öyle. Eğer aksi durum olsa Allah korusun sancın olurdu herşey yolunda sakin ol
Kızlar merhaba,
18 şubatta catlatma iğnesi oldum. Bugun erken gebelik testi yaptım negatif.. 😔 sormak istediğim şu iğnenin etkisiyle hcg hormonu artıyor biliyorum ve sonrasında hamile olursan düşüp tekrar mi artıyor yoksa hiç düşmeden hep pozitif mi gözüküyor surekli bilen biri varsa açıklayabilir mi? Bugun negatifse gerçekten komple negatif midir artık belli ki iğnenin etkisi geçmiş. 😔
Selam canım evet önce iğne etkisi geçiyor ve aynı anda da gebelik oluşursa yükselmeye başlıyor. Hep diyoruz ya erken dönemde test ile negatifi görün ki test yaptığınızda çizgi çıkarsa iğne etkisi olup olmadığını anlayabilin. İğne etkisinin geçmesiyle gebeliğin testte görünmesi tamamen gebeliğin ne kadar erken oluştuğuna bağlı. Erken test yaptın kuzum hala şansın var
İyi akşamlar herkese🌺💐 bugün aşılamanın 3. Günü sırt ağrısı yaşayan oldumu aranizda🤗
İyi akşamlar canım hala iğne etkisi devam ediyordur iğne yapar bunlari

🤗🧡

Hoşgeldin canım hafta sonları dinlenemiyorsun

Netfilix ile 🤣

🤗🧡 Tüp için randevu aldın mı peki

Canım miden boş oldugundan o öyle. Eğer aksi durum olsa Allah korusun sancın olurdu herşey yolunda sakin ol

Selam canım evet önce iğne etkisi geçiyor ve aynı anda da gebelik oluşursa yükselmeye başlıyor. Hep diyoruz ya erken dönemde test ile negatifi görün ki test yaptığınızda çizgi çıkarsa iğne etkisi olup olmadığını anlayabilin. İğne etkisinin geçmesiyle gebeliğin testte görünmesi tamamen gebeliğin ne kadar erken oluştuğuna bağlı. Erken test yaptın kuzum hala şansın var

İyi akşamlar canım hala iğne etkisi devam ediyordur iğne yapar bunlari
Xiaominden memnunmusun🤣

Banada öylr canım büyütme çatlatma iğneleri kullandım olmadı hangi şehirdesin canım sen
İstanbuldayım canım. Ben şimdi bu ay inofolic combi kullanıyorum ya kendi kendime. bikaç gündür sol kasığımda batma oluyo daha adetim de bugün bitiyo. İçim içimi yiyo içim ne alemde neler oluyo diye ama gitmicem bu ay kesin kararlıyım

Kızlar merhaba,
18 şubatta catlatma iğnesi oldum. Bugun erken gebelik testi yaptım negatif.. 😔 sormak istediğim şu iğnenin etkisiyle hcg hormonu artıyor biliyorum ve sonrasında hamile olursan düşüp tekrar mi artıyor yoksa hiç düşmeden hep pozitif mi gözüküyor surekli bilen biri varsa açıklayabilir mi? Bugun negatifse gerçekten komple negatif midir artık belli ki iğnenin etkisi geçmiş. 😔
Canım bende 10 şubatta iğne vuruldum 13. Ve 15. Gün hem erken gebelik hem kaset test negatif çıktı ama hala regli olmadım 🙄

X