Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hosbuldumm🥰Sisli memorialda cektirdim canimm
750 tp verdim

Bittii kuzumm şükür🥰

Evett canimm hsg cekildimm 🥰
Kuzummm hsg çekindim diye hiç korunma ben hsg çekindiğim gün bile ilişki oldu ve ben hsg çekindikten sonra 2 ay üst üste hamile kaldım ama kimyasal oldu bende kan pıhtılaşması olduğu için bebek tutunamadı inşallllah dana bu ay nasip oluuur dikkat et 😍😍🌸

Kuzummm hsg çekindim diye hiç korunma ben hsg çekindiğim gün bile ilişki oldu ve ben hsg çekindikten sonra 2 ay üst üste hamile kaldım ama kimyasal oldu bende kan pıhtılaşması olduğu için bebek tutunamadı inşallllah dana bu ay nasip oluuur dikkat et 😍😍🌸
Oyle yapcam canikomm
Yumurtlama gunumm yaklasiyor ztn 🥰
Doktor folikullere bakarken gelismeye baslayan var demisti🥰

Canıımlaaar günaydın doktordan geliyorummmmm geçenki doktorun tripli hareketlerinden sonra bugün bende doktoruma tripliydim ama arayı düzelttik çok özür dilerim o gün moralim çok bozuktu dedi hiç bi hastama kafamı vererek çalışamadım o gün dedi 😂 bugün tam titizlikle yumişleri ölçtürdüm kistte çok çok çok minniş bişey gösterdi doktor bana eğerki bundan dolsyı çocuğum olmaz diye düşünüyorsan ben doktorluğu bırakırım diyo yazık 😂 20mm 20 mm 15mm 18mm yumişlerim var doktor çok iyi dedi çatlatma iğnesini vurdu bu ay olacak diyede umutlandı doktorum 🙈 b12 vitamini progestan ve folik asit verdi . Folik asitimide folbiol verdi korktum ilk baş hocam folbiol yüksek değilmi diye , senin gibi hastalara folbiol öneriyoruz dedi senin folik asit değerinde düşük dedi günde 1 kere içmeni tavsiye ediyorum profesör hocam tüp bebekden önce bu folik asite başlatıyor herkesi dedi bendr tamam dedim 🤷🏻‍♀️ Veeee kan sulandırıcı iğnelerimi aldım 🙈10 gün sonra eğerki betam iyi çıkarsa hemmmencik iğnelerime başlıyorum 😍😍😍 maşallah 6-7 tane ilacım oldu tertemiz 😂 progestan beni mal yaptı resmen dükkanda başım dönüyor sanki yer ayağımın altından kayıp gidiyor gibi .Bide doktorum yarın akşam 9-10 gibi ilişki olacak dedi bu 2 gün bol bol incir yiyin kuruyemiş yiyin dedi ayyyy heyecanlıyım kızlaaaar 🙈🙈🙈
hadi inşallah bu ay güzel haberler bekliyoruz. :dua::KK200:
Ahh oskapor her yerimi mosmor eden iğneler :110:
progestan ağızdan mı aldın ?

hadi inşallah bu ay güzel haberler bekliyoruz. :dua::KK200:
Ahh oskapor her yerimi mosmor eden iğneler :110:
progestan ağızdan mı aldın ?
İnşallah kuzum rabbim inşallah bu ay nasip eder banada bu mutluluğu ayağınızın tozuyla banada bulaştırırsınızzz inşşşşşalllah 😍🙈 ayy bu iğneden korkmuyor değilim ama herşeye razıyım hele bi olsunda inşallah 😍 kuzu progestanı ağızdan aldım geçen aylarda hamile kaldığımda da ağızdan alıyordum ama bu kadar etki etmiyodu şu anda aşırı baş dönmem var dükkandayım 😒😔

İnşallah kuzum rabbim inşallah bu ay nasip eder banada bu mutluluğu ayağınızın tozuyla banada bulaştırırsınızzz inşşşşşalllah 😍🙈 ayy bu iğneden korkmuyor değilim ama herşeye razıyım hele bi olsunda inşallah 😍 kuzu progestanı ağızdan aldım geçen aylarda hamile kaldığımda da ağızdan alıyordum ama bu kadar etki etmiyodu şu anda aşırı baş dönmem var dükkandayım 😒😔
inşallah canım.. çatır çutur doğum yapacaz :KK70: :KK70:
korkma korkma geçiyor bir süre sonra :KK200:
benim gözüm yemez onu ağızdan almaya :KK48:

Günaydın kızçelerrrr :KK200: :KK200: :KK200:
H halleycik tatliş rahat geçmesine sevindim
Omur-un Hatunu Omur-un Hatunu kuzucum bulantıların biraz hafifledi sanırım. Cinsiyeti öğrenmeye de az kaldı:KK200:
@GulYuzlumm yumişler bayağı iyi canım. Bol şans:KK200:
evet canım çok şükür bulantım azaldı ama yine ilaç alıyorum bulantıya karşı.
bu hafta bel ve kasık ağrısı çekiyorum ama normalmiş.
evet Nasipse 12 mart öğreneceğiz :KK200:

X