Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Bende test yaptım gayet net bir negatif çıktı. 😫 Neyse diyorum en azından gerçeği öğrendim çünkü en ufak bi ağrıda sızıda insan acaba belirti mi diyebiliyo 🙂 vaktinden önce hiçbirşey olmuyo buna şuan tüm kalbimle inanıyorum. Çünkü elle tutulur hiçbir sebep yok olmaması için, bazen burda okuyorum ilaçsız regl olamıyorum diyen arkadaşlar bile kolayca hamile kalabiliyo ki ben geçte olsa her ay regl olurum bütün hormonlarım iyi durumda tüpler açık eşimin sonuçlarında sorun yok tek sıkıntı yumurtalıklarda pkos görüntüsü. Demekki vakti daha gelmedi herşeyin hayırlısı 😇
Adet günün geçmiş miydi cnm senin

Günaydın canım kızlarrrrrr🥰Enerjileriniz bugün yüksek olsun yoklama alacaklarım var🥰😍
G GizAk test sonucu bekleniyor😍🧿🙏
O ozkaplan senden de test sonucu bekleniyor😍🙏
M Mrv135 ve M Minelsu66 canımlar yeni ay tedavisi için şuan dinlenmede enerji toplayacaklar 🥰❤️
Tüm enerjisini ve morelini toplayan zeynepyildiz32 zeynepyildiz32 aramıza geri geldi arkaya bakmak asla yok derin nefes alıp yeni güne başlıyoruz😍🥰❤️
Bugün Butimarr Butimarr 🤰doktor kontrolü😍🐣🧿
gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen de kontrol gününü bekliyor 🤰🧿😍🐣
Bir besmele ile yeni bir grup açacağım ocak&şubat ayı gebelik anne adayları diye hepinizi toplayacağım ve sizi gebe görene kadar peşinizi bırakmayacağım😅😂❤️🥰
Günaydın cnm... Bismillahirrahmanirrahim.... Valla dinleneemiyorum açıkçası.. Ne igneymis getirmiyor adeti

Günaydın canım kızlarrrrrr🥰Enerjileriniz bugün yüksek olsun yoklama alacaklarım var🥰😍
G GizAk test sonucu bekleniyor😍🧿🙏
O ozkaplan senden de test sonucu bekleniyor😍🙏
M Mrv135 ve M Minelsu66 canımlar yeni ay tedavisi için şuan dinlenmede enerji toplayacaklar 🥰❤️
Tüm enerjisini ve morelini toplayan zeynepyildiz32 zeynepyildiz32 aramıza geri geldi arkaya bakmak asla yok derin nefes alıp yeni güne başlıyoruz😍🥰❤️
Bugün Butimarr Butimarr 🤰doktor kontrolü😍🐣🧿
gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen de kontrol gününü bekliyor 🤰🧿😍🐣
Bir besmele ile yeni bir grup açacağım ocak&şubat ayı gebelik anne adayları diye hepinizi toplayacağım ve sizi gebe görene kadar peşinizi bırakmayacağım😅😂❤️🥰
Ben yine test yaptım ama negatif sonradan yine bir çizgi ama artık aldırmıyorum regli olmayı bekliycem baktım olmuyorum ancak o zaman peşine düşerim çünkü sonradan 3 test de silik çizgi çıkınca kanda da negatif olunca insan iyiye yoramıyor hiç bir şekilde bakalım bu hafta regli olmam gerek olursam zaten direk 3. Hormon tahlillerimi veririm 😪🫶🏻

IMG_20230104_115209.jpg

kızlar tüp bebek transfer oldum bugün 4 gün transferden önce de çatlatma iğnesi oldum onun üzerinden 12 gün geçti acaba bu pozitif çatlatma iğnesinin etkisi midir tecrübeli arkadaşlar cevap verebilir mi

Eki Görüntüle 3186540
kızlar tüp bebek transfer oldum bugün 4 gün transferden önce de çatlatma iğnesi oldum onun üzerinden 12 gün geçti acaba bu pozitif çatlatma iğnesinin etkisi midir tecrübeli arkadaşlar cevap verebilir mi
Canım benim tüp bebek süreci ile ilgili hiç bir bilgim yok ne desem yanlış olmasın transferden sonra kaç gün sonra sonuç çıkıyor diye ama iğne etkisi 12güne pek kalmıyor buna eminim🥰bence yarın ceya akşam bir kaset test daha yap ben hep kaset test ile sürecimi takip ettim regl me 7 gün kala kasette öğrendim🥰

Ben yine test yaptım ama negatif sonradan yine bir çizgi ama artık aldırmıyorum regli olmayı bekliycem baktım olmuyorum ancak o zaman peşine düşerim çünkü sonradan 3 test de silik çizgi çıkınca kanda da negatif olunca insan iyiye yoramıyor hiç bir şekilde bakalım bu hafta regli olmam gerek olursam zaten direk 3. Hormon tahlillerimi veririm 😪🫶🏻
Verdim kan😍🐣

Eki Görüntüle 3186540
Bence iğne etkisi kalmamıştır ya tüp bebek süreci de olsa sonuçta iğne yapılmış ve iğne etkisi kalmaz 12 güne bende 11 de öğrendim gebe olduğumu söz bir kan verin benve

Bence iğne etkisi kalmamıştır ya tüp bebek süreci de olsa sonuçta iğne yapılmış ve iğne etkisi kalmaz 12 güne bende 11 de öğrendim gebe olduğumu söz bir kan verin benve
İnsallah gun icinde 7 tane felan test yaptim koyulugu giderek azaldi acaba gun icinde 2 saatlik tuvaletlerdi. İnsallah tutunmustur bebegim.dunde pozitif cikmisti .ama bugun daha koyuydu sonraki testlerde siliklesti hatta aksam yaptigimda yoktu.cok acele ediyorum ama dayanamiyor insan. Agridan kivraniyorum bugun.asiri bel agrim var kasik agrimda oyle.insallah tutunma belirtileridir bunlar

İnsallah gun icinde 7 tane felan test yaptim koyulugu giderek azaldi acaba gun icinde 2 saatlik tuvaletlerdi. İnsallah tutunmustur bebegim.dunde pozitif cikmisti .ama bugun daha koyuydu sonraki testlerde siliklesti hatta aksam yaptigimda yoktu.cok acele ediyorum ama dayanamiyor insan. Agridan kivraniyorum bugun.asiri bel agrim var kasik agrimda oyle.insallah tutunma belirtileridir bunlar
İnsllah cabim adet agrisiylr birebir aynı göğüs hassasiyeti bende çok belirlerici olmuştu

Arkadaşlar bugün iğne yapalı 14 gün oldu. Acaba iğne etkisi mi hâlâ?

Eklentiler

• IMG-20230105-WA0002.jpeg
    IMG-20230105-WA0002.jpeg
    75,3 KB · Görüntüleme: 28
X