Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Kist nasıl oluşuyor normal adet olmadın mı ben daha kontrol için gitmedim kist oluşmuş olabilir mi acaba
Geciktirme neden gitmedin adetin 3. Günü çağırdı beni doktor adetliyken bakıyor özellikle. Adet oldum ama sonradan gelişen bi yumurta mı artık neyse büyümemiş çatlamamış kist kalmış

Geciktirme neden gitmedin adetin 3. Günü çağırdı beni doktor adetliyken bakıyor özellikle. Adet oldum ama sonradan gelişen bi yumurta mı artık neyse büyümemiş çatlamamış kist kalmış
Hafta sonuna denk gelmişti yarın gitcem inşallah kist olunca ne gibi belirti oluyor acaba bu adetim baya siyaha yakın bir renkti

Kizlar şimdi isterseniz yeni bir konu açalım ocak ayı klomen kullanip hamile kalanlar diye ne dersiniz
Merhaba arkadaşlar, bir ay önce doktora gittim pko var bende. Doktor klomen ve retloks başlattı adetimin 3. Günü başladım 7. Günü bitirdim sonra hamile kaldım şuan 5 haftalık bugün keseyi görmeye gittim bir değil iki değil üç tane kese gördük doktor da baya şaşırdı yani çoğul gebeliğe sebep oluyormuş şoka girdik nasıl olcak hala düşünüyoruz Allah isteyen herkese nasip etsin bizimde hakkımızda hayırlısı olsun 🙏🏼

Arkadaşlar bu arada bende bir bilgi vermek istiyorum. Hepimiz evlat sahibi olmak için uğraşıyoruz çabalıyoruz. Benim eşimde varikosel vardı ve ameliyat oldu. Değerleri düşüktü takviye araştırması içine girdim MFK yı duydum. Aldık hem eşim hem ben kullandık. İlaçlar etki etti mi diye merak ettik. 4 ay falan kullanınca test verdik. Eşimin değerleri ameliyat öncesini aratır oldu. Yarı yarıya düştü. Belki başka şey sebeptir diye birkaç kere daha verdik ama düzelmedi. Sizlere tavsiyem bitkisel bile olsa her şeyi denemeyin. Ben çok pişman oldum. Kendilerine de durumu sormak için yazdım ama tabiki kabul etmediler. Belki herkeste olmayabilir. Faydalanan da çoktur eminim. Ama bizi maalesef kötü etkiledi.

Merhaba arkadaşlar, bir ay önce doktora gittim pko var bende. Doktor klomen ve retloks başlattı adetimin 3. Günü başladım 7. Günü bitirdim sonra hamile kaldım şuan 5 haftalık bugün keseyi görmeye gittim bir değil iki değil üç tane kese gördük doktor da baya şaşırdı yani çoğul gebeliğe sebep oluyormuş şoka girdik nasıl olcak hala düşünüyoruz Allah isteyen herkese nasip etsin bizimde hakkımızda hayırlısı olsun 🙏🏼
Benim de kistim yok ama pko görünümüm var. Yani yumurtam çok fazla. Klomen birçok yumurtayı uyardığı için doktorum bana femara verdi. Onda bile 2 tane olgunlaşmıştır. 1 tane daha olsaydı o ayı iptal edecekti. Bizim gibi hastalarda aslında klomen tercih edilmemesi gerektiğinden bahsetti.

Bende size güzel haberi vereyim o halde sanırım bebeklerim ikiz 🤭🧿 tek yumurtam vardı maşallah barekallah umarım ikisi de benimle kalır ❤️ dualardan eksik etmeyin bizi teyzeleri

Eklentiler

• IMG-20230104-WA0011.jpeg
    IMG-20230104-WA0011.jpeg
    61,4 KB · Görüntüleme: 38
Bende size güzel haberi vereyim o halde sanırım bebeklerim ikiz 🤭🧿 tek yumurtam vardı maşallah barekallah umarım ikisi de benimle kalır ❤️ dualardan eksik etmeyin bizi teyzeleri
Allah analı babalı büyütsün. Size bağışlasın inşallah. Darısı tüm isteyen, hakeden insanların başına😍

Hafta sonuna denk gelmişti yarın gitcem inşallah kist olunca ne gibi belirti oluyor acaba bu adetim baya siyaha yakın bir renkti
:KK43:( yaa benim de klomen sonrası kistim oluştu ne gebelik belirtisi ne adet belirtisi yoktu
İğnenin 16. günü sanırım adet oldum ve hayatımda ilk kez öyle bişey gördüm simsiyahtı ve bir gin sürdü sadece kanama sonra lekelenme gibi oldu doktora gittim maalesef düşmemiş kist sonraki ay adet söktürücü ialç verdi ve gitti çok çşükür
İnşallah senin öyle olmaz o bir ay zor geçiyor

Ayyy canımmmm gözün aydınnnnn allah sağlıkla kucağına almaya nasip etsin bak sen kim bilir ne kadar zaman sabırla emek verdin rabbim de sana nasibini en güzel şekilde verdi çok heyecan verici🥰🫣 bende pozitifim ama daha kese göremedik haftaya kontrolüm bakalım neler olacak🥰🫣❤️

X