Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Kizlar şimdi isterseniz yeni bir konu açalım ocak ayı klomen kullanip hamile kalanlar diye ne dersiniz

Yaaa canım nolur üzme kendini lütfen buda bir sonav ve şunu unutma kimyasal gebelikler bebek sağlıklı olmadığı için vücuy onu kendisi atıyo çok kötü bir durum hiç bi şekilde yaşamamak lazım keşsnlikle ama allahın bir imtihanı işte biraz sakin kalmaya çalış lütfen hergün yeni birgün yeni bir umut elbet güzel günler gelecekbiz burdayız ne zaman istersen

Kuzum bence kan icin erken aonra yukselecek mi diye telas edeceksin... yine de sen bilirsin tabiii ama bir yandan yükselme stresi yaşamış olacaksin
Ay valla bi gün daha bekleyeyim ben
Ver ver de iyice için rahat etsin hem bizim hem senin ondan diyorum kuzum çizgi gayet koyu çünkü degerın baya yüksektir diye düşünüyorum
işte bi gün daha bekleyeyim ben en iyisi akşam kaset yapayım yine olmaz mı

Valla ben de full oldu bu cesaret bende de hiç belirti yoktu ama kasık batması ve bel ağrısı çok şiddetliydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…