Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Kızlar ben iğnemi 23 aralıkta vuruldum şimdi betahcg baktım kaset kitlerden negatif çıktı… hiç böyle olup sonrasında pozitif gören var mı??

Ne demek canım kalbimden geçenler buraya dökülü verdisen ne yaptın ya yaptın öı test
Ay yok dün yapmıştın onda da yine aynı oldu çizgi çıktı sonradan ıslattım geçmedi ama umudum yok çünkü kan verdim testler hep kafayı yedi sanırım
Yarın sabahtan bir test yaparım belki 14. Gün ama regl sancıları geldi

Dur canım allah büyük bi bekle bakalım var diyosun çizgi ya

Kızlar güncelleme 12.gün akşam daha kana gitmedim şuan böyle kontrol ediyorum ama gititkçe koyulaştı sıra sizlerde

Ahhh inşallah canım hayırlıysa pozitif olsun inşallah ya günün geçince keseyi görsem, keseyi görünce kalbini duysam diye diye bi bakmışsın kucağına almışsın düşünsene geçen ay bu zamanlar bebeğe hamileliğe dair ne konuşuyodun şimdi neleri konuşuyoruz kesedir kalp atışıdır falan... sağlıkla ilerlicek inşallah sen hiç merak etme canım benim

Ay inşallah canım ya aminnb inşallah ne güzel şeyler söylemişsin vallahi geçen ay bugün ne kadar çok ağlıyordum ama hiç isyan etmedim şükür dedim rabbime allah çok büyük çünkü dertte bende dermanda bende diyordarısı yarın sana allahın izniyle

Ben burdayım diyo kuzum ya ikiz falan olmasın daha günün gelmede gayet net koyu
Yaaaa kız dur daha bitane düşüncesine adapte olamadım ikiz olursa ben şok ben vefat ben iptal olurumsağlıklı olsun da gerisi rabbime kalmış insanlara hayırlı olsun tek dileğim bu

Amin inşallah kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…