Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Kuzumm gözün aydın hemen git lan testi ver sende
Ahahah cumaya kadar beklicem belki de bu akşam veririm büyük ihtimal ama versem yine isticekler boşu boşuna 2949393 kere damar açtırıcam oda sıkıntı damar zedeleniyo zaten cuma versem değerden anlarız
Kendım hamıleymış gibi mutlu oldum cok şükür inşallah bizlerde bu ay görücez
Yaa seni yerim ben canım benim allah razı olsun görüceksiniz tabikideeeee o ne demek başka ihtimal yok valla birlikte doğum haftası sayacağız.Diyorum ki ben cumaya kadar test yapayım sabah akşam koyuluktan da zaten yükseldiğini anlarız he haksızmıyıö

Arkadaşlar benim bugün çatlatma iğnesinin 8. Günü, aşılamanın ise 6. Günü dayanamadım test kaset test yaptım tek çizgi hiç silik bile çizgi yok. Tutmadı mı acaba çok üzüldüm şu an
Canım dur daha erken etki gitmiş ama iğnenin onu görmüş oldun testibib fotoğrafı var mı?benim 8.9. Negatic sonra pozitife döndü senin birde aşılama sakin dur stres etme test fıtığrafını atarmısın

C

Canım haber bekliyoruz senden ne dedı dokt
Öncelikle hepinize merhaba. Çok teşekkür ediyorum aile gibi olduk kısa zamanda içimi döktüm sizde yanımda oldunuz. Kimyasal gebelikmis kuzum. Hamd olsun Allaha. Ama çok üzülüyorum . Yani kizlar iyi değilim kendime gelemiyorum çok kötüyüm zaten. Bilmiyorum ne diyeceğimi iki farklı doktor iki farklı hastaneye gittik ikiside aynı şeyi dedi değer neden bu kadar yükseldi dedim. İğne etkisi artı dollenme olduğu için dedi. Çok anlamadım buradaki doktorlardan. Yani bilmiyorum sanırım bir uçurumdan düştüm. Rabbım kimseye yaşatmasın. Çok teşekkür ediyorum hepinize ayrı ayrı. Bilmiyorum kizlar çok kötüyüm ne diyeceğimi ne yazacağımı bilmiyorum hani umut olur ya içinde hasretin bitti dersin. Tamam dersin ailenden uzak olunca yanliz olunca artık daha çok istersin.hani gülüp ağlayacağım canından bir parça istersin. Girmediğini yapmadığın şey kalmaz ve sonra canından bir parça alınır gibi olur hersey belki şuan saçmalıyorum çok özür dilerim uzakta olmak ve yanliz yaşamak çok acı verici hele ki evin en küçüğü ve yaşında küçükse sanırım buda benim imtihanım

bebegım korkutmak için demıyorum yaptırdı bıran once için rahat etsin degerın gör doktoruna gidersin bakar felan ben olsam duramazdım

Bu ay oldu dedim tamam dedim. Hasrettim bitti dedim herkesin dilinden kurtuldum. Kısır muamelesi yemeyecek dedim. Benden sonra herkes evlendi çocukları oldu.benimde oldu dedim. Heyecanım 3 gün bile sürmedi.ben çok çektim yaşım küçük ama çok çektim bir anda herseyimi bıraktım. Kayinvalidelerim tarafından çok çektim. Üstüme çok iftira attılar. Yani bilmiyorum. Suan hüngür hüngür ağlıyorum m

Kuzum ümidini kesme Allah öyle istedı demekki pes etmicez gene denicez ilk gebelıklerde oluyor bak ikincisi daha saglam tutunuyor arkadasımın da öyle oldu cok uzuldum aama sımdı mınnoş bi oğlu var sakın üzülme

Ben hiç iyi değilim. Gerçekten dünya yıkıldı başıma. En acısıda ne biliyor musunuz belki erken diyeceksiniz ama ben bir sürü şey siparis ettim

Yaaa canım benim kiyamam ben sana olsun yaşın küçükmüş bak bu ay olmadiysa önünde koskoca gunler var yine olur Allahin izniyle en azindan dış gebelik falan olmamis allah korusun ya öyle olsaydi bu sefer operasyon geçirmek zorunda kalacaktin cok şükür bu günümüze

Hemen atıyorum canım benim, bi an negatif görünce üzüldün en azından ilaç etkisi bile olsa çift çizgi görmek istedim sanırım ne bileyim

Eklentiler

• 16727506197031947838015982996108.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 27
  • 20230103_155654.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 29
Çok sagollun kizlar. Insallah bir gün hepimizin karnı dolar güzelliklerle rabbim hepimize en güzelini en hayırlısını nasip eder pes etmek yok. Bu ay yine iğne vuracam

Ağlama canım benim anlıyorum seni ama Ağlama veya ağla içini dök sonrada diğer aya hazırlan başa gelen basta kalmaz Allahin izniyle

Ben hiç iyi değilim. Gerçekten dünya yıkıldı başıma. En acısıda ne biliyor musunuz belki erken diyeceksiniz ama ben bir sürü şey siparis ettim
Çok iyi anlıyorum seni canım benim bende aynı süreçten geçmiştim ve o haberi öğrenince hemen sipariş verdim o heyecanla maalesef sonra kalbi durdu ve sonra hamile kalamadım bi daha. Allahım sabırlar versin ama bu günler de geçecek inşallah

Çok sağol kuzum benim bu ay ocak ayı hepimizin inşallah olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…