Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Yapmadım kuzum açıkçası hiç cesaretim yok, seni tebrik ediyorum baya cesur davrandın 😕 bugün kasıklarımda batma başladı özellikle sağ kasığıma bıçak saplanır gibi oluyo arada, senin durum nedir var mı belirti
Bence yap test artık 12.günün

Günaydınn Canım kızlarrrr 12.günden merhaba🥰
Yumurtadan civciv çıkıyor dermisiniz🫣ilk öncelikle hepinize ne kadar teşekkür etsem az şuan ağlıyorum çok değişik duygular ben buraya üye olmadan aylarca takip ettim dedim ne kadar güzel insanlar var dertleşip umut oluyorlar sonra oldum bi çok kişi geldi gitti çok gebelik duydum çok mutlu oldum ama hep birileri sayesinde birileriyle yollarım kesişti ilk Butimarr Butimarr 'ın gebelik haberi beni ağlattı arkasından @gulenyuzumsunsen 'dende gebelik haberi🥰ama hergün halimi hatrımı soran merak eden canım @Hayirlisi123 resmen 11 günü gündüz gece beraber geçiridk sonra bi gece umudum kesilmişken içime umutt serenler gelince sevgili @ozkaplan dedi hamilesin❤️ sonra M Minelsu66 ve zeynepyildiz32 zeynepyildiz32 size ne kadar teşekkür etsem az belkide ben sizlere dua ederken şifa buldum mucizem oldu çünkü negatifi görmüştüm haklarınızı helal edin duygusalım biraz uzun oldu ama siz hepsinin daha fazlasını hak ediyorsunuz herkes kalbinin ekmeğini yer eminim sizde güzel kalplerinizle bana bu yeni ayda güzel haberlerinizi vereceksiniz rabbim ayaklarınıza taş değdirmesin ben peşinizdeyim pes etmek yok mucize umudun bittiğini düşün yerde başlıyormuş🥰❤️🙏Eki Görüntüle 3185847 Eki Görüntüle 3185848
Hormonlarımin tavan yaptığı bir zaman diliminde bunları duymam beni tabiki ağlattı 🥲 kul kulun duasina muhtacmis bizler burda birbirimize dualar ederek cokk güzel şeylere vesile olduk aynı yolun yoldasiydik, ve yolumuz çok güzeldi. Gebe olduğumu öğrendiğim anda ağlayarak rabbim isteyen herkese ver dediğimi asla unutamam, belki bazılarımız hedefine ulaştı, ama hala Rabbime el açıp dua eden birçok yoldaşım var biliyorum. dualarım in hep sizinle olduğunu sakın unutmayın, bebisleriniz hayırlı zamanını bekliyor gelmek için sakın unutmayin ve sizler de bebeğim ve bana dualarinizi eksik etmeyin ki sağlıklı bir şekilde büyüyüp yuvamiza konalim 👼 şimdiden herkese hayırlı mübarek olsun, Rabbim tamamına erdirsin insllah ❤️

Hormonlarımin tavan yaptığı bir zaman diliminde bunları duymam beni tabiki ağlattı 🥲 kul kulun duasina muhtacmis bizler burda birbirimize dualar ederek cokk güzel şeylere vesile olduk aynı yolun yoldasiydik, ve yolumuz çok güzeldi. Gebe olduğumu öğrendiğim anda ağlayarak rabbim isteyen herkese ver dediğimi asla unutamam, belki bazılarımız hedefine ulaştı, ama hala Rabbime el açıp dua eden birçok yoldaşım var biliyorum. dualarım in hep sizinle olduğunu sakın unutmayın, bebisleriniz hayırlı zamanını bekliyor gelmek için sakın unutmayin ve sizler de bebeğim ve bana dualarinizi eksik etmeyin ki sağlıklı bir şekilde büyüyüp yuvamiza konalim 👼 şimdiden herkese hayırlı mübarek olsun, Rabbim tamamına erdirsin insllah ❤️
Aminnn canımmm❤️

Ben hiç iyi değilim. Gerçekten dünya yıkıldı başıma. En acısıda ne biliyor musunuz belki erken diyeceksiniz ama ben bir sürü şey siparis ettim
Bu kadar karamsar olma kötüyü çekme kimyasaldan sonra normal gebelik yaşayan çok insan var. Bak ben bu ay tedaviye bile devam edemiyorum. İyi düşün iyi olsun…

Yarın sabahtan yaparım canım artık varsada yoksada çıkar herhalde 🙂
Birde akıntı ve göğüs hassasiyeti durumun nasıl kuzum
Yap kuzum vallahi yap yarın sabah dualarım seninle biliyosun bende belirtisizdim ilk iğneme göre fırtına öncesi sessizlikmiş😅🫣 bitanem akıntım var ama burda okuduğum çok merak ettiğim yumurta akı kıvamında nası acaba dediğim şekilde görmğş oldum beyaz değil şeffaf bir akıntı beyaz olan kesinlikle yumurtlama dönemi olan sadece şimdi şeffada döndü dünden beri valla kız göğüslerim sürekli öyle ne acıyo ne hassas sadece ara ara uçları çekilip sızlıyo anlık bi tık oda ama bugün kasık ağrım var regl ağrısına benzer ama sürekli değil bugün tam hesaplamama göre yerleşme günü rahime ondan olsa gerek birde bi kaç kişi de iğne olduğun günüde say dedi bana çünkü vurulduğun an vücudun betayı salgılıyo dedi etkisini hesaplıyoruz ya o bakımdan🫣🐣

Yap kuzum vallahi yap yarın sabah dualarım seninle biliyosun bende belirtisizdim ilk iğneme göre fırtına öncesi sessizlikmiş😅🫣 bitanem akıntım var ama burda okuduğum çok merak ettiğim yumurta akı kıvamında nası acaba dediğim şekilde görmğş oldum beyaz değil şeffaf bir akıntı beyaz olan kesinlikle yumurtlama dönemi olan sadece şimdi şeffada döndü dünden beri valla kız göğüslerim sürekli öyle ne acıyo ne hassas sadece ara ara uçları çekilip sızlıyo anlık bi tık oda ama bugün kasık ağrım var regl ağrısına benzer ama sürekli değil bugün tam hesaplamama göre yerleşme günü rahime ondan olsa gerek birde bi kaç kişi de iğne olduğun günüde say dedi bana çünkü vurulduğun an vücudun betayı salgılıyo dedi etkisini hesaplıyoruz ya o bakımdan🫣🐣
Sağol kuzum eksik etme dualarından bende her gece isteyenlere nasip et sahip olanları sağlıkla kavuştur diye diliyorum rabbimden 🙏 inşallah sende sağlıcakla alırsın kucağına 😍 ne zor işlermiş baştaki rahatlığım regl günüm yaklaştıkça endişeye dönüşüyo 😫

Sağol kuzum eksik etme dualarından bende her gece isteyenlere nasip et sahip olanları sağlıkla kavuştur diye diliyorum rabbimden 🙏 inşallah sende sağlıcakla alırsın kucağına 😍 ne zor işlermiş baştaki rahatlığım regl günüm yaklaştıkça endişeye dönüşüyo 😫
Ya edermiyim hep dualarımdasınız seni çok merak ediyorum seninde 2.iğnen ya kesin pozitif olcak çünkü inan hiç belirtim yoktu sana sa söyledim sadece bel böyle hani kaba et diye tabir ettikleri yer olur ya otalarım ağrıyodu hiç ihtimal vermedim şuan bile veremiyorum karnım aşırı ağrıyo ya :KK43: regl olcakmışım gibi günüm geçse bende rahatlayıp emin olucam galiba hala öyle görmüyorum kendimi sanırkm

X