Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Canım çok geçmiş olsun hayırlı haberlerle gel lütfen

Allah allah bu nasil bir durum vallahi ne diyeceğimiz sapıttık. Rabbim yardimcin olsun. Hakkında hayırlısı neyse o olsun insallah hayirlisida bebeğin senle olur inşallah

Üzülme canım hakkında hayırlısı olsun , evet çok zor biliyorum ama dik durmak zorundasın . Kendini bırakma iyi olur inşallah herşey

Kızlar selam… Kist oluşmuş bende… Bu ay klomen iğne kullanamayacakmışım… diana35 verdi doktor. Daha önce oldu mu sizden birinde?

Kızlar selam… Kist oluşmuş bende… Bu ay klomen iğne kullanamayacakmışım… diana35 verdi doktor. Daha önce oldu mu sizden birinde?
Merhaba canım, bende de olmuştu ekim ayında tedavi görmüştüm ama kist olmuştu yumurta. 2 ay cyclo kullanmıştım

Yaaa o nasıl güzel ve detaylı bir mesajdır
Her şey gönlünce olsun sağ sağlim kucağınıza alın inşallah canım benimm

Kendım hamıleymış gibi mutlu oldum cok şükür inşallah bizlerde bu ay görücez

Arkadaşlar benim bugün çatlatma iğnesinin 8. Günü, aşılamanın ise 6. Günü dayanamadım test kaset test yaptım tek çizgi hiç silik bile çizgi yok. Tutmadı mı acaba çok üzüldüm şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…