Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Kizlar şimdi isterseniz yeni bir konu açalım ocak ayı klomen kullanip hamile kalanlar diye ne dersiniz

Öncelikle hepinize merhaba. Çok teşekkür ediyorum aile gibi olduk kısa zamanda içimi döktüm sizde yanımda oldunuz. Kimyasal gebelikmis kuzum. Hamd olsun Allaha. Ama çok üzülüyorum . Yani kizlar iyi değilim kendime gelemiyorum çok kötüyüm zaten. Bilmiyorum ne diyeceğimi iki farklı doktor iki farklı hastaneye gittik ikiside aynı şeyi dedi değer neden bu kadar yükseldi dedim. İğne etkisi artı dollenme olduğu için dedi. Çok anlamadım buradaki doktorlardan. Yani bilmiyorum sanırım bir uçurumdan düştüm. Rabbım kimseye yaşatmasın. Çok teşekkür ediyorum hepinize ayrı ayrı. Bilmiyorum kizlar çok kötüyüm ne diyeceğimi ne yazacağımı bilmiyorum hani umut olur ya içinde hasretin bitti dersin. Tamam dersin ailenden uzak olunca yanliz olunca artık daha çok istersin.hani gülüp ağlayacağım canından bir parça istersin. Girmediğini yapmadığın şey kalmaz ve sonra canından bir parça alınır gibi olur hersey belki şuan saçmalıyorum çok özür dilerim uzakta olmak ve yanliz yaşamak çok acı verici hele ki evin en küçüğü ve yaşında küçükse sanırım buda benim imtihanım
Yaaa canım nolur üzme kendini lütfen buda bir sonav ve şunu unutma kimyasal gebelikler bebek sağlıklı olmadığı için vücuy onu kendisi atıyo çok kötü bir durum hiç bi şekilde yaşamamak lazım keşsnlikle ama allahın bir imtihanı işte biraz sakin kalmaya çalış lütfen hergün yeni birgün yeni bir umut elbet güzel günler gelecek🙏❤️biz burdayız ne zaman istersen

Kuzum bence kan icin erken aonra yukselecek mi diye telas edeceksin... yine de sen bilirsin tabiii ama bir yandan yükselme stresi yaşamış olacaksin
Ay valla bi gün daha bekleyeyim ben
Ver ver de iyice için rahat etsin hem bizim hem senin ondan diyorum kuzum çizgi gayet koyu çünkü degerın baya yüksektir diye düşünüyorum 🐣
işte bi gün daha bekleyeyim ben en iyisi akşam kaset yapayım yine olmaz mı

Yapmadım kuzum açıkçası hiç cesaretim yok, seni tebrik ediyorum baya cesur davrandın 😕 bugün kasıklarımda batma başladı özellikle sağ kasığıma bıçak saplanır gibi oluyo arada, senin durum nedir var mı belirti
Valla ben de full oldu bu cesaret bende de hiç belirti yoktu ama kasık batması ve bel ağrısı çok şiddetliydi

X