Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Canım yumurtanın ne zaman çatladığını kesin olarak bilemiyoruz Buda onun üzerinden döngüyü değişiyor yani gecikmeler olabilir
16sinda iğne oldum 20 sinde domtor kontrolü vardi güzelce çatlamış dedi hani en gec 20 sinde catlasa ki 20si geç olmuş oluyor mantiken 20sini baz alsak bile 20+14 deyince 3 ocağa tekabül ediyor. Benimde bat 3 ocak yani yarin

Hadi inşallah iyi haberler verirsin bize
Zeynepcim sende sakın canını sıkma üzülme benim hamile kaldığımda ilk kan verdiğim gün 14. Günümdü 90 çıkmıştı 2 gün sonra 240 yani reglim 2 gün gecikince değerin çok normal 2 gün sonra aynı hastane de tahlil verip 2 katı yükselip yükselmesinin bakıp içini rahatlatabilrsin ama canısı bol bol süt ve yumurta badem ceviz tüket gün içerisinde bebeğin gelişimi için ilk 3 ay kesin bunlara ihtiyacı var ve stres yapma sakın en büyük zarar bazen her ne kadar eğitim almış olsakta sağlık alanında da böyle pervasız ve umut kesici insanlar çıkabiliyor stres yapma başka bir şeye gerek yok

Canım en büyük örneği benim 7 ya kadar pozitif 8.9 negatif 10.da pozitife döndü koydum fotoğrafını belki umut olur

Canım en büyük örneği benim 7 ya kadar pozitif 8.9 negatif 10.da pozitife döndü koydum fotoğrafını belki umut olur
Yaaa canım benim öncelikle hayırlı olsun günleri saymaya çatlatma iğnesi yapılan günden mi başladınız yoksa aşılama gününden sonra mı saymam gerekiyor ikisi arasında 2 gün oynuyor hemen hemen benim

Evet ama mesela ben geçen ay sadece iğne kullanmıştım fakat reglim normal döngüme göre erken fakat iğneye göre hesapladığımda 2 gün geç olmuştu yani normal döngüyle iğne karışımı oluyor, hormonları da etkiliyor ve ister istemez stres yapıyoruz düşünüyoruz Buda etkiliyor

Canım ben 22 arslıkta iğne oldum saat 17:30 ta o günü saymadan 11.gün eğer sayarsam 12.günümama aşılama değildi çatlatma iğnesiydi çok teşekkür ederim inşallah böyle koyulaşmaya devam eder testimi yarın tekrar edicem

Ya tabiki ama benim iğne gününü gec alsam bile kendi beklediğim adet tarihine denk geliyor ya onu demek istedim iki türlüde aynı gün benim diye

Ya kaçıncı gündü
12. Günümdü aşkım ama tek düşüncem pazartesi günü sancılanır doktoruma gitmiştim oda yeni bir yumurtan var demişti oda çatlar belki demişti belki bu hafta o çatlayıp tutar bir umut geç döllenme olur düşüncesi var umut fakirin ekmeği ama bel ve kaşık ağım da var muhtemel mens dönemim geliyor

Evet işte geç döllenme olabilir çünkü bana da doktorum hep onu diyordu günlerini bol bol değerlendşr diye ben 36.saat resmen sabaha karşıya denk geliyodu ilk defa saat kurdum düşün cuma gecisini cumartesiye bağlayan o günü çok bol değerlendirdim sonrasınıda 6da kalkmıştım düşünay bazen insan bu dönemde neler yapıyor gülüncek şeyler ama sinir bozucu resmen senin geç döllenme olabilir inşallah ya

Benımde eşim polis kuzum bazı aksamlar yok nöbet oluyor dedim izne cıkcak sın baska caresi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…