Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Başak burçluluk diyelim ve nedense hep hissettiğim şey olur tabi birazda şansa tutuyor tamamen Allah’ın işi mucize gibi oluyor ama bu duygu ama Zeyneb’e dediklerimi sende bol bol ye şu süreçte 🫶🏻❤️
Yarın o pozitif gelecek inşallahhh 😍 müjdeli haberlerini bekliyor olacağım pozitif bir bt görelimm 🎈😌🍀

Günaydınnn canımmm 12.günden kocaman bir merhabaaaaa🥰❤️🫣🐣yumurtadan civciv çıkacak galiba🫣❤️
67786730-202A-4DDE-8083-1C8F775D2137.jpeg
65A2D668-AA17-4832-AD61-464CDA8AAA7E.jpeg

Günaydınn Canım kızlarrrr 12.günden merhaba🥰
Yumurtadan civciv çıkıyor dermisiniz🫣ilk öncelikle hepinize ne kadar teşekkür etsem az şuan ağlıyorum çok değişik duygular ben buraya üye olmadan aylarca takip ettim dedim ne kadar güzel insanlar var dertleşip umut oluyorlar sonra oldum bi çok kişi geldi gitti çok gebelik duydum çok mutlu oldum ama hep birileri sayesinde birileriyle yollarım kesişti ilk Butimarr Butimarr 'ın gebelik haberi beni ağlattı arkasından gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen 'dende gebelik haberi🥰ama hergün halimi hatrımı soran merak eden canım M Mrv135 resmen 11 günü gündüz gece beraber geçiridk sonra bi gece umudum kesilmişken içime umutt serenler gelince sevgili O ozkaplan dedi hamilesin❤️ sonra M Minelsu66 ve zeynepyildiz32 zeynepyildiz32 size ne kadar teşekkür etsem az belkide ben sizlere dua ederken şifa buldum mucizem oldu çünkü negatifi görmüştüm haklarınızı helal edin duygusalım biraz uzun oldu ama siz hepsinin daha fazlasını hak ediyorsunuz herkes kalbinin ekmeğini yer eminim sizde güzel kalplerinizle bana bu yeni ayda güzel haberlerinizi vereceksiniz rabbim ayaklarınıza taş değdirmesin ben peşinizdeyim pes etmek yok mucize umudun bittiğini düşün yerde başlıyormuş🥰❤️🙏
3F2B4BBE-6E4B-4E90-B46E-80331D06C310.jpeg
89A181A8-6119-4DB6-BE08-5A770C7FF877.jpeg

Günaydınn Canım kızlarrrr 12.günden merhaba🥰
Yumurtadan civciv çıkıyor dermisiniz🫣ilk öncelikle hepinize ne kadar teşekkür etsem az şuan ağlıyorum çok değişik duygular ben buraya üye olmadan aylarca takip ettim dedim ne kadar güzel insanlar var dertleşip umut oluyorlar sonra oldum bi çok kişi geldi gitti çok gebelik duydum çok mutlu oldum ama hep birileri sayesinde birileriyle yollarım kesişti ilk Butimarr Butimarr 'ın gebelik haberi beni ağlattı arkasından gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen 'dende gebelik haberi🥰ama hergün halimi hatrımı soran merak eden canım M Mrv135 resmen 11 günü gündüz gece beraber geçiridk sonra bi gece umudum kesilmişken içime umutt serenler gelince sevgili O ozkaplan dedi hamilesin❤️ sonra M Minelsu66 ve zeynepyildiz32 zeynepyildiz32 size ne kadar teşekkür etsem az belkide ben sizlere dua ederken şifa buldum mucizem oldu çünkü negatifi görmüştüm haklarınızı helal edin duygusalım biraz uzun oldu ama siz hepsinin daha fazlasını hak ediyorsunuz herkes kalbinin ekmeğini yer eminim sizde güzel kalplerinizle bana bu yeni ayda güzel haberlerinizi vereceksiniz rabbim ayaklarınıza taş değdirmesin ben peşinizdeyim pes etmek yok mucize umudun bittiğini düşün yerde başlıyormuş🥰❤️🙏Eki Görüntüle 3185847 Eki Görüntüle 3185848
Ooohhhh masallah kuzum masallah cok sevindim civciv geliyornAllahin izniyle ohhhh ohhh yandan yandan ayy cok mutluym suan rabbim sağlıklı bir gebelik gecirip sağlıklı sekilde kucağına almayi nasip etsin inşallah

Ooohhhh masallah kuzum masallah cok sevindim civciv geliyornAllahin izniyle ohhhh ohhh yandan yandan ayy cok mutluym suan rabbim sağlıklı bir gebelik gecirip sağlıklı sekilde kucağına almayi nasip etsin inşallah
Aminnnn canımmmm İNŞALLAHHH darısı sana artık allahın izniyle🥰bu ay sendeyiz bitanem artık civcivi siz çıkaracaksınız🥰🐣

İnşallah kuzum inşallah
Canım benim öncelikle çok ama çok mutlu oldum Rabbım kucağına almayı nasip etsin inşallah. Benim size güzel haberim yok ben bugün 6 tane test yaptım hepsi negatif çıktı. Hastaneye gittim kan verdim kan sonucunu bekliyorum dünya başıma yıkıldı siz umudunuzu kesmeyin. Rabbım size güzellikler nasip etsin. Bu arada değerim git gide düşmüş nasıl olmuş bilmiyorum demek hala iğne etkisiymis yada kimyasalmis bilmiyorum bugün bu sabah dünya başıma yıkıldı hakkinizi helal edin ama ben iyi değilim

Canım benim öncelikle çok ama çok mutlu oldum Rabbım kucağına almayı nasip etsin inşallah. Benim size güzel haberim yok ben bugün 6 tane test yaptım hepsi negatif çıktı. Hastaneye gittim kan verdim kan sonucunu bekliyorum dünya başıma yıkıldı siz umudunuzu kesmeyin. Rabbım size güzellikler nasip etsin. Bu arada değerim git gide düşmüş nasıl olmuş bilmiyorum demek hala iğne etkisiymis yada kimyasalmis bilmiyorum bugün bu sabah dünya başıma yıkıldı hakkinizi helal edin ama ben iyi değilim
Nasillll yani senin degerin 200 kusur cikmamismiydi

Yaaa canım teşekkür ederim de sana ne oldu testin bas bayağı çiftti değerin çok güzeldi nası oldu ya reglnde gecikmişti

Ya canım dur bi sakin ol testin öyle değerin çok yüksek ama doktorun ne dedi
6 tane test yaptım hepsi negatif çıktı. Sabah uyandım aşırı ağrım vardı leke gelmişti. Bende yerlesme kanamasi dedim. Test yaptım tamı tamına 6 tane hepsi negatif ilk yaptığım silik çıktı sonraki yaptıklarım hepsi tek çizgi elim ayağım titredi. Eşim hemen gidip kan verelim dedi doktora durumu anlattık. Doktor kimyasal yada iğne etkisi diyor. Sonucu bekliyoru m

Canım birde kimyasal gebelik olamaz kimyasal gebelik 20 küsürün üzerine çıkamaz bilimsel olarak kimyasal değil kesinlikle benim elitm ve kuzenimin başına geldi doktordan çok araştırmıştık o zaman 20 den sonra da kanama ile hızla düşüş kimyasal oluyo ilerlemiyo değerin altına düşüyo

6 tane test yaptım hepsi negatif çıktı. Sabah uyandım aşırı ağrım vardı leke gelmişti. Bende yerlesme kanamasi dedim. Test yaptım tamı tamına 6 tane hepsi negatif ilk yaptığım silik çıktı sonraki yaptıklarım hepsi tek çizgi elim ayağım titredi. Eşim hemen gidip kan verelim dedi doktora durumu anlattık. Doktor kimyasal yada iğne etkisi diyor. Sonucu bekliyoru m
Kesinlikle kimyasal olamaz ya başka bişi vardır 200 dediklerinde de gebelik yok dediler sana hem

Ya kötü olma dur bi durumu anlat... degerinde düşme mi olmuş. Senin bat ne zamandi igenden kac gün geçmişti bir anlat bakalım
Kizlar normalde 3 gün önce hasta olmam lazımdı. Ama olmadım. İğnenin 14 iğne gününü saymadım 13 .Gün test yaptım sizde gördünüz zaten tam koyu çizgi çıktı bu sabah siyahimsi bir leke geldi halada var ama çok değil bende eşime yerlesme kanamasidir dedim. Gitti hemen evimin altında eczane var 6 tane test aldı. Yaptım ilki silik diğerleri hepsi tek çizgi çıktı. Hal böyle olunca düşük mü oluyor yoksa gebe degilmiydim dedim eşim hazırlan hastaneye gidelim dedi. Geldik hastaneye doktora anlattım. Bana dedi ki ya iğnenin etkisi yada kimyasal benim dünya başıma yıkıldı test sonucuna göre birsey diyecez dedi suan bekliyorum ne olursunuz dua edin

X