Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Uyumuşum ya eşim gecede yeni kalktım ya ondan yapmadım büyük ihtimalle yaparım yine bugün
İnşallah pozitif olur cnm hamişolursun... Bende yapicaktim ama ışte döküldü ska gibiydi bir cesaretle girdim lavbya ama malesef ışte. Belki yarın yaparim cesaretimi toplayabilirsem

Aman yap gitsin Allah yazdıysa olur
Bende seninle aynı düşğncedeyim.olacaksa zaten çıkacak olmıycaksa çıkmıycak istediğimiz kadar geç yapalım ne kadar süre çıkmayabilir ki.Bugün doktor kontrolüm var bakalım ne dicek büyük ihtimal progestrona başlatır yine

Birde iğne etkisi diyoruz ya iğneyi yapıyoruz 36 saat sonra ilişki oluyo zaten döllenme tam süresi 13 gün o yüzden 13 gün sonra test oluyor hadi 14 olsun iğne sadece yumurtayı çatlatıyo tek temenni yumurtanın çatlaması olması gerekiyo döllenmediyse olmuyo zaten Girlkiz

İyi olur canım bende içiyorum olursa tutunsun diye

Aynen canım hayırlısı artık

Etkisi geçiyor yavaş yavaş canım
Evet geçiyor ama yarın da eğer böyle koyu çıkarsa bir umut derim çünkü geçen ay hiç böyle olmamıştı bakalım kısmet ya allah büyük test ilk yaptığım an öyleydi durdukça kırmızı oluyo anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…