Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

hcg testi mi yapıyosun yoksa lh mi
Hcg yaptım canım sadece etkisini kontrol etmek için azaldımı gitti mi diye kop koyu çıktı.Geçen ay iğnemde de yapmıştım bir kere bile böyle koyu yakalamamıştım eşim bile şok oldu görünce hiç böyle çıkmamıştı diye 6. Günden itibaren hayalet çizgi gibiydi bu bildiğin bordo kıvamındaydı renk falan var öyle kontrol etmek istiyorum bende en azından vücudumdan ne zaman atıldığını vs bilmiş oluyorum geçen ay yapmasaydım bu ay böyle bilinçli olmazdım

Hadi hayırlısı canım benim bizi de haberdar et :) bana kontrol demedi doktorum regl olursan 2. gün gel olmazsan da test yap haber ver bana dedi sadece :)
Benimki de 3. Günü çağırdı. Tekrar ilaca başlamak için mi çağırıyor muayene falan mı yapıyorlar acaba

Benimki de 3. Günü çağırdı. Tekrar ilaca başlamak için mi çağırıyor muayene falan mı yapıyorlar acaba
Regl olup giderseniz kist oluşmuş mu çatlamayan yumurtalar kiste dönüşmüş mü onu kontrol etmek için çağırıyorlar bazen ultrasonda görünmeyen yumurtalar da olabiliyor çatlamayıp kiste dönüşmüş mü diye dönüşmemişse tekrardan tedaviye devam etmek istiyorsanız ona göre ilaca başlatıyorlar

Anladımmm teşekkür ederim inşalalh gerek kalmaz ne diyim

O zaman bu güzel bişey :) doktor dönüşü güzel haberlerini bekliyoruz :))

16 aralıkta iğne mi vuruldu bat tarihi aynın 5 ara ara kaşık ağrılarım oluyor uyku hali var ve bel ağrısı birde beyaz bir sıvı geliyor bu belirtileri yaşan var mı

16 aralıkta iğne mi vuruldu bat tarihi aynın 5 ara ara kaşık ağrılarım oluyor uyku hali var ve bel ağrısı birde beyaz bir sıvı geliyor bu belirtileri yaşan var mı
Bende de bel ve kasık ağrısı var ama akıntım yok kaçıncı günün iğnenin?

Kızlarrr nasılsınız nasıl durumlarınız?regl oldum diye cvplar vermiyceğimiz görmiyceğimiz zamanlarcolsun bu haftayı böyle kapatalım dualarım hepinizle

Ara ara kaşık batması bel ağrısı bide beyaz bi akıntı geliyor 10. Gün yapmıştım boş çıkmıştı bide dün akşam mide bulantısı aşırı fazlaydı dün akşam hiç bişey yapamadım iğneden mi kaynaklı bilmiyorum

Evet insan ayırt edemiyor elin de test varsa bence bi yenile derim pozitife dönmüş olabilir inşallahben 5. Günümdeyim benim de ara ara kasık batması yani böyle sızı gibi değişik bişi var birde bel ağrım 2 gündür göğüslerim sızlıyordu şimdi göğüslerim de birşey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…