Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Canım çıktım kontrolden çok şükür çatlamış yumurtam sağlıklı dedi sıvısıda birikmiş darısı hayırlı şekilde döllenmeye bol bol yine değerlendirin dedi doktorum
Ohh süper kuzum hadi hayırlısı bakalım sıvısı birikince ne oluyormuş duymamıştım hiç

Ohh süper kuzum hadi hayırlısı bakalım sıvısı birikince ne oluyormuş duymamıştım hiç
Canım sağlıklı şekilde çatlamış yumurta yumurta gelişirken bir folükülün içinde oluşuyor ya onun içindeki sıvı inşallah döllenme oluşuyosue şuan

Canım çıktım kontrolden çok şükür çatlamış yumurtam sağlıklı dedi sıvısıda birikmiş darısı hayırlı şekilde döllenmeye bol bol yine değerlendirin dedi doktorum
Bende igne vurulduktan 4 gün sonra falan gitmistim benimde güzelce catlamis dedi ama sividan falan bahsetmedi hatta degerlendirin bol bol falan da demedi kendi duzeninize göre hareket edin dedi

Bende igne vurulduktan 4 gün sonra falan gitmistim benimde güzelce catlamis dedi ama sividan falan bahsetmedi hatta degerlendirin bol bol falan da demedi kendi duzeninize göre hareket edin dedi
İşte foliğin sıvısından bahsediyo sanırım değerlendirin dedi bugünüde gün aşırı dedi her ihtimal göz önünde bulunduruluyo çünkü regl olana kadar her zaman şans var çünkü herşey allahtan bazen kadınlar ayda 2 kere bile yumurtlayabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…