Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Aynen bende öyle hani sürekli ağrım var artık hani hamilelik belirtisi bile olsa anlayamam okadar farklı birşey ki umarım tedavimiz yanıt verir insan yoruluyor bide korkuyorum hani eşim çok istiyor bu sefer ya olmazsa diyorum

Benimkisi de öyle valla canım anlatamam sana yani bilmiyorum ama bu sefer kasık ve bacak ağrım şuan çok fazla miğdem ekşiyo değişik regl ağrısı gibi oluyo bazen 4. Güne giriyorum bugün artık

Benimkisi de öyle valla canım anlatamam sana yani bilmiyorum ama bu sefer kasık ve bacak ağrım şuan çok fazla miğdem ekşiyo değişik regl ağrısı gibi oluyo bazen 4. Güne giriyorum bugün artık
Benim birşeyin yok canım pek ya bilmiyorum 10 olucak yarın ama pek birşey yok

İğne gününü saymıyorum 12. Günden selamlar akıntım arttı ve hafiften kasık ağrılarım var hala test yapma düşüncem yok test yapan varsa bekliyorum

Mide ekşimesi bende de var bu aralar ya bacakların da nasıl bir ağrı var canım böyle fazla yol yürürsün de sızlar ya onun gibi demi

İğne gününü saymıyorum 12. Günden selamlar akıntım arttı ve hafiften kasık ağrılarım var hala test yapma düşüncem yok test yapan varsa bekliyorum
Canım senin artık 12. Günün test yapıp görebilirsin ben 12. Günde olsam test yapıp kana koşmuştum

Mide ekşimesi bende de var bu aralar ya bacakların da nasıl bir ağrı var canım böyle fazla yol yürürsün de sızlar ya onun gibi demi
Canım kasıklarım çok ağrıyo regl ne biliyim böyle afedersin tuvaletim varmış gibi sonra sol kasığım da ara ara sızı batma gibi birşey oluyo o ağrı sol bacağıma vuruyo çekiyor yani aynen senin söylediğin gibi hep germek istiyorum bacağımıgeçen ay ki iğnemde de vardı ama bu sefer daha belirgin ve uzun süreli hissediyorum bunları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…