Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Yaa öyle mi diyorsun? Ama erken yaparsam kaset yapmaya gerek var mı aynı gün?
Valla ben erkenlere pek güvenmiyorum 6 aydır bu süreci yaşayan birisi olarak genelde de yapmıyorum kaset testler daha güvenilir çünkü erkenler çok hassas olduğu için kuruma çizgisi oluşabiliyo buda insanı yanıltıyor yani benim görüşüm varsa kasette de çıkıyo çünkü

Ama adet öncesi yapınca çıkar mı ki? 4 gün var adetime

Ama adet öncesi yapınca çıkar mı ki? 4 gün var adetime
Erken de yap kasette al yedek bence 10₺ zaten ne olur ne olmaz kalsın ben öyle yapıyorum hep bitanem valla iğnenin etkisi işte ya aslında o kadar değişik bi durum ki erkende yapsan çizgi çıksa iğnenin mi etkisi dicez acaba kaset yap dicez sana o yüzden sen ikisinide al erkeni yap sonra çıkarsa kasette yaparsın

Alayım bakayım yarın o zaman bi kaç tane kaset 1 tane de erken. Dua edin

Bende aşırı aşırı merak ediyorum benimde yarin 10.gün ama daha adetime 8 gün var o yüzden cikmaz biliyorum ve 2-3 gün daha beklicem

Bende aşırı aşırı merak ediyorum benimde yarin 10.gün ama daha adetime 8 gün var o yüzden cikmaz biliyorum ve 2-3 gün daha beklicem
Canım benimde yarın 10.gun bugün yaptım yoktu benimde adetime 8 gün var ama bilmiyorum ya sırf negatif görüyorum 7. Günde negatif iğnenin etkisi geçmiş çabuk

Anladım canım inceliği muayenede görür dimi benim gayet güzel rahmin dedi olsa söylerdi dimi
Evet evet muaynede zaten görüyo canım söylüyo bana ince dediği için kullanıyorum 4mm di 6mm e ulaştı benim normalde 8 falan olması gerekli sanırım aşşağısı ince sayılıyor işte o yüzden benim biraz da zorlaşıyo sanırım kalın olması lazım

Bol bol uzan kalkma canım bende yanlızım mecbur ayaktayım sürekli bendede senin gibi temizlik takıntısı var

Anladım canım inceliği muayenede görür dimi benim gayet güzel rahmin dedi olsa söylerdi dimi
Evet evet muaynede zaten görüyo canım söylüyo bana ince dediği için kullanıyorum 4mm di 6mm e ulaştı benim normalde 8 falan olması gerekli sanırım aşşağısı ince sayılıyor işte o yüzden benim biraz da zorlaşıyo sanırım kalın olması lazım ama
Bol bol uzan kalkma canım bende yanlızım mecbur ayaktayım sürekli bendede senin gibi temizlik takıntısı var
yok artık valla saldım benden daha önemli değil yoruldum vallahi billahi bu ay tutmazsa hsg bilmem ne psikolojim bi gidip bi geliyo artık ben ergenliğimde sivilce görmedim beni doğuran annem senin yüzünde nası bu kadar sivilce oldu dedi son bi kaç gündür iyice çıkmaya başladı sivilce neden anlamadım

Vücudumuza hormon giriyocanim mutlaka olur benimde öyle kaç hap içiyorum su tedavi sürecinde vücudumu taniyamiyorum artık inanki bir yerim ağrıyor ama diyorum ki hap insan vücudunu taniyamiyor

Vücudumuza hormon giriyocanim mutlaka olur benimde öyle kaç hap içiyorum su tedavi sürecinde vücudumu taniyamiyorum artık inanki bir yerim ağrıyor ama diyorum ki hap insan vücudunu taniyamiyor
Evet vallahi benim de öyle artık bi yerim ağrıyo demekten utanıyorum ama vallahi de billahide öyle eşim şakalaşıyo ağrıyo diyorum kolumu tutuyo ağrıyo diyorum ama hassas yani herşeylerimiz böyle hastalık hastası insanları da hiç sevmem nefret ederim resmen öyle oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…