Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Yapicam bugün bekleyin beni
Canımmmm içini ferah tut ilk denememdi olmayadabiliri sok kafana tamam mı herşey olabilir ama sakın ümidini yitirme bak ben 6 aydır tedavi görüyorum ama bu ay sizler gibi iyi insanlarla bu sürecimi daha iyi geçirdim herşeyde vardır bi hayır öyle düşün rabbim evlatlarımızı hayırlı zaman da hayırlı şekilde verecek yiyecek ekmeği ne zamansa o zaman olacak bazen üzülüyoruz ama rabbim ne zaman nasibimize yazdıysa o zaman olacak tamam mı bitanem umarım güzel haberler verirsin

Kızlar benim göğüs hassasiyetim aşırı derece uyandım bugün sızlıyo resmen uçlarıda kaşınıyor

Bende bugün alacağım test ama yapar mıyım bilmiyorum. Daha erken gibi geliyor bana sanki. Adetime de 4 gün var ama en azından 14. Gün falan mı yapsam diyorum

Kızlar adetin ikinci günü klomen kullandım geçen perşembe günü sağ tarafımda bir yumurta 15mm bugün gittim sağ ve solda birer yumurtam var 20mm olmuş ilk defa iki yumurtam büyüdü

Kızlar adetin ikinci günü klomen kullandım geçen perşembe günü sağ tarafımda bir yumurta 15mm bugün gittim sağ ve solda birer yumurtam var 20mm olmuş ilk defa iki yumurtam büyüdü
Hayırlısı olsun ben de ilk kez klomen kullandım iki yumurtam oluştu beklemedeyiz bakalım ama ben adetin 5. Günü başladım o neye göre belirleniyor niye sizinki 2. Gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…