Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Kızlar selammm bende geldim bugün pek bi koşturma vardı.Benim inanılmaz sancım var böyle bir damar var kasığımda çekiyor gibi size yüzümde sivilcem vardı diyodum ya yüzümün her yerinde çıktı tam 5 tane oldu bugün içinde.Kasıklarım garip bir şekilde ağrıyor geçen iğnemde böyle olmamıştım sadece çatladığında batma hissetmiştim şimdi batmam hiç geçmiyo düğündeydik otururken bile rahat edemedim

Benim de sivilcelerim çıktı ya hiç olmazdı normalde iğne yapıyor sanırım o kasık ağrısı mahvediyor ya bende de vardı hala var bugün kendimi yordum biraz öyle ağrıyor ki sorma eşim de kızdı baya sadece dinlenmen gereken dönemdesin yaptığına bak diye bundan sonra biraz salicam ev işlerini

Yarın 4 gün kalmış olacak adetime iğnenin etkisi geçmiştir di mi ? Birden kasığıma sancı giriyor kasılma vs gibi acaba mı diyorum. 3 gün kala nasıl çıkmıştı senin çizgi erken testte?
Negatif çıkarsa sonradan üzülmem dersen bı yap aşağıya görsel bırakıyorum ilki 11. Gün 2. Si 12. Günün testi

Eklentiler

• IMG_20221223_132219.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 32
Negatif çıkarsa sonradan üzülmem dersen bı yap aşağıya görsel bırakıyorum ilki 11. Gün 2. Si 12. Günün testi
İlk gün beta hcg 72 2 gün sonra 191 oldu aradan iki gün geçti yarın tekrar kan veririm hayırlısı bakalım, değerlerim biraz yüksek gibi geldi bana ikizdir umarım

Biri erken biri normal kaset test di mi? Yapayım yarın bi tane ben yaaa 4 gün kalmış olacak erken testte çıkar belki varsa yoksa da adeti bekleyeceğim yapacak bi şey yok. Dua et pozitif göreyim

Valla canım dün 2 taneydi bugün 3 tane daha çıkmış sanki regl olcakmışım gibi böyle bir ağrı birde sol kasığımda batma bi iğne gibi batıp bitiyo ara ara oluto batmalarım yani.Sende yorma valla kendini bırak ya bende de temizlik takıntısı var ama eşim çok kızıyo zor tutuyorum kendimi anneme getirdi beni bilerek çünkü bende rahim inceliği olduğu için ekstra dikkat etmem gerekiyo umarım olur bazen var gibi hissediyorum sonra üzülcem diye korkuyorum atıyorum kafamdan o düşünceyi

Biri erken biri normal kaset test di mi? Yapayım yarın bi tane ben yaaa 4 gün kalmış olacak erken testte çıkar belki varsa yoksa da adeti bekleyeceğim yapacak bi şey yok. Dua et pozitif göreyim
Ay inşallah vardır canım yarın yap bi test kaçıncı günün iğnenin tam olarak?

İnsllah hayırlı sonuçlar al canim ilki erken gebelik testi ikincisi normal kaset

İnsllah hayırlı sonuçlar al canim ilki erken gebelik testi ikincisi normal kast
İyi etmiş valla eşin yat diblen annenlerde en azından kafan dağılmış olur bu surecte

Kaç oldu kız ne zaman başlıyorsun teste
Canım bugün 3. Günüm bittiyarın daha 4 ama kasık batmam çok fazlalaştı sol tarafta yani bir damar çekiyor gibi yarın alırım bi iki tane test derecesine bakarım salı da doktor kontrolüm var çağırmıştı beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…