Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Ayy ne güzel ya inşallah bizede bu mutlu haberleri veremyi nasip eder rabbim. 8.günüm benimde ilk deneyimim
İnsllah canım benim stres yapma olumlu düşün dua et 🙏 haberlerimizi bejliyorim
Şey peki testle gün gün takip edip mi emin oldunuz hani mesela iğne etkisinin geçtiğini nasıl anladiniz adetinize ne kadar vardi
Adetime 3 gün vardı test yaptım adetin yakin olduğu için ignein 11. Günü yani kan testi verdim 72 çıktı hemen gebelik testi yaptım evde silik çıktı 2 gün bekledim bugün de kan verdim 191 olmuştu çok şükür insllah biyle düzenli şekilde ilerler, baksa bir sebepten gittim hastaneye gitmişken kan vereyim bakalım ne cikcak dedim öyle tesadüfen öğrendim 😊

Adetime 3 gün vardı test yaptım adetin yakin olduğu için ignein 11. Günü yani kan testi verdim 72 çıktı hemen gebelik testi yaptım evde silik çıktı 2 gün bekledim bugün de kan verdim 191 olmuştu çok şükür insllah biyle düzenli şekilde ilerler, baksa bir sebepten gittim hastaneye gitmişken kan vereyim bakalım ne cikcak dedim öyle tesad

Adetime 3 gün vardı test yaptım adetin yakin olduğu için ignein 11. Günü yani kan testi verdim 72 çıktı hemen gebelik testi yaptım evde silik çıktı 2 gün bekledim bugün de kan verdim 191 olmuştu çok şükür insllah biyle düzenli şekilde ilerler, baksa bir sebepten gittim hastaneye gitmişken kan vereyim bakalım ne cikcak dedim öyle tesadüfen öğrendim 😊

üfen öğrendim
Anladim cnm İnşallah sağlıklı bir gebelik olir ve saglikla alirsin kucağına bebisini... Ama senin adet günün onemli hir tarihteymis hani ignenin 11. Günü olmasindan ziyade adet çok yakınmış o yüzden pozitife inanmak güzel olmustur :) benim adete var o yuzden 11. Gunde yapmam herhalde durabilirsem tabii

Benimde agustostan beri yuksekti süt hormonu bende ilac kullandim ama gazla ilgili bir problem yaşamadım bu ay düşmüş cok şükür
AAnladim canım bende folik asit kullandım üç ay süt hormonu yükseldi çok şimdi iğneyle bir bir tutunsun diye hap içiyorum belki o gaz yapıyordur diye düşünüyorum

Kızlar ya benim yüzümü bir sivilce basmış antamam normalde regl dönemim de sivilcem çıkar belli bi yeri burnumun yanın da bu sefer hem o yerde hemde çenemde kafam kadar çıkmış ben anlamadım ya vallahi vücudumu artık tanıyamıyorym bazen

Kızlar ya benim yüzümü bir sivilce basmış antamam normalde regl dönemim de sivilcem çıkar belli bi yeri burnumun yanın da bu sefer hem o yerde hemde çenemde kafam kadar çıkmış ben anlamadım ya vallahi vücudumu artık tanıyamıyorym bazen
İlk defa yaşadığın şeyler belki iyiye işarettir 😉

X