Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Canımmmm ağlıyorum şuan daha da ağlttın tüylerim dikeldi yine tebrik ederim nolur benim için çok dua etok çok sevindim biliyodum zaten vallahi dedim sana o gece beni çok ağlatıp mutlu etmiştin güzel yüreğinle çok dua etmiştim sana rabbime şükürşer olsun
Rabbime sonsuz teşekkürler olsun çok çok teşekkür ederim hepinize tek tek dua ettim insllah sizin haberlerinizinde almak nasip olacak umudunuzu kaybetmeyin🙏🙏❤️❤️

Hepinize tek tek donemediysem kusura bakmayın ayrı ayrı teşekkür ediyorum ❤️ insllah sağlıkla ilerler bebeğim öğrendiğim andan itibaren dualarimdasiniz rabbim bizi duyuyor asla unutmayın 🙏

Hepinize tek tek donemediysem kusura bakmayın ayrı ayrı teşekkür ediyorum ❤️ insllah sağlıkla ilerler bebeğim öğrendiğim andan itibaren dualarimdasiniz rabbim bizi duyuyor asla unutmayın 🙏
Cnm ilk iğne miydi senin ve vücudunda ne gibi degisiklikler oldu neler hissettin neler yaşadın bakalim şöyle de bizede umut olsun

Cnm ilk iğne miydi senin ve vücudunda ne gibi degisiklikler oldu neler hissettin neler yaşadın bakalim şöyle de bizede umut olsun
Evet canım ilk iğnem 11. Gün igrnedim şuan 13. Günüm iğneden sonra kasik batması göğüste hassasiyet bacaklarda ağrı vardı vücudumda değişen başka birşey olmadi, hep olumlu düşündüm olumlu oldu çok şükür inşallah da sağlıkla ilerler rabbim bizi işitiyor hergun Meryem suresi dinledim dua ettim dinlerken hep rabbim duydu sesimi 🙏 darısı isteyen herkese insllah

Evet canım ilk iğnem 11. Gün igrnedim şuan 13. Günüm iğneden sonra kasik batması göğüste hassasiyet bacaklarda ağrı vardı vücudumda değişen başka birşey olmadi, hep olumlu düşündüm olumlu oldu çok şükür inşallah da sağlıkla ilerler rabbim bizi işitiyor hergun Meryem suresi dinledim dua ettim dinlerken hep rabbim duydu sesimi 🙏 darısı isteyen herkese insllah
Ayy ne güzel ya inşallah bizede bu mutlu haberleri veremyi nasip eder rabbim. 8.günüm benimde ilk deneyimim

Şey peki testle gün gün takip edip mi emin oldunuz hani mesela iğne etkisinin geçtiğini nasıl anladiniz adetinize ne kadar vardi

X