Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

İsim İğne Tarihi Sonuç
Butimarr Butimarr 11 Aralık:anneadayı::nazar::KK200:
DilekHanim DilekHanim 14 Aralık:dua:
@lilith0015 Aralık:dua:
M Mrv135 16 Aralık:dua:
Girlkiz Girlkiz 16 Aralık:dua:
D Dgnmasal 22 Aralık:dua:
@GizAk22 Aralık:dua:
@Denz6754345622 Aralık:dua:
Herkese merhaba🌸6 aydır çocuk için uğraşıp son 4 ayımda ise ilaçlarla tedavi görüyorum evet Ben de pcos ile mücadele edenlerdenim artık bu forumun klasikleşmiş kadınlar yaygın başa belası olan😅Ben ilk iğnemi kasım ayın da oldum fakat negatif sonuçlandı,22 aralık perşembe günü sol da olan tek olan 22mm yumurtam ile 17:30 ta iğnemi vuruldum🐣pazar günü ise estrofeme başlayacağım umudum ocak ayında pozitif görmek şafak sayar gibi gün sayacağım umarım bu ay pozitif sonuçlanır.Çift sayılarda vardır bir hayır diyenlerdenim umarım herkesin duaları kabul olur çift çift çizgiler görürler rabbim herkesin duasını kabul etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın❤️
.

Ahahahaha takılıyorum bitanem Girlkiz Girlkiz biz tam test takıntılısıyız benim bugün 2. Günüm bitti bilmiyorum geçen ay ben çok üzüldüm söz vermiştim kendime yapmıcam diye ama bakalım:KK43:
Hep öyle istiyoruz ama insan beklerken daha çok üzülüyor regl olucakmiyim olmucakmiyim diye enazindan kötü sonuca alistiriyorum kendimi baktıkça 🥲

Hep öyle istiyoruz ama insan beklerken daha çok üzülüyor regl olucakmiyim olmucakmiyim diye enazindan kötü sonuca alistiriyorum kendimi baktıkça 🥲
Ya bişi dicem bu bat tarihi regl mi oluyo yoksa başka bi tarih mi bu sitede bu bunu öğrenemedim kimseye de soramadım😂üye olmadan da hep okuyodum ama bulamadım

X