Over (Yumurtalık) Kanseri tedavisi olacaklara deneyimlerimiz

canım öncelikle teşekkür ederim ben mart ayında ameliyat oldum 2011 yılında bu arada endomatriosiz değil benim ki endometrioma idi.

Rica ederim ne demek biz çok zorluklar çektik kimseden bi bilgide alamadım bitane arkadaş buldum ve beni inanılmaz rahatlattı onun anneside kemoterapi almıştı evre3tü onunkide şuan hiçbir sıkıntısı yok okuduysan bizimki biraz farklı ortaya çıktı ilk evresi olduğunu söyledi doktorlar .

antalyadayız canım. annemin ağrısıda çok var bacakları ağrıyor. gerçekten zor. inşallah bu günlerde gelip geçer saglıklarına kavuşurlar

arkadaşlar,uzun süredir bu hastalıkla uğraşıyoruz.soracağınız birşey olursa,elimden ne gelirse yardım etmek isterim..

kaç yıl oldu size?...bizim henüz yeni..Soracak çok şey oluyor

bizim tam 7 sene oldu...çok zor bir rahatsızlık,bu zaman içerisinde o kadar çok şey gördük geçirdik kiii.inanın,her kafadan ayrı bir ses çıkıyor..en iyisi görmüş geçirmiş bizim gibi bu rahatsızlıkla başetmeye çalışanlarla bilgi alışverişinde bulunmak..

bizim tam 7 sene oldu...çok zor bir rahatsızlık,bu zaman içerisinde o kadar çok şey gördük geçirdik kiii.inanın,her kafadan ayrı bir ses çıkıyor..en iyisi görmüş geçirmiş bizim gibi bu rahatsızlıkla başetmeye çalışanlarla bilgi alışverişinde bulunmak..

bizim tam 5 sene oldu...çok zor bir rahatsızlık,bu zaman içerisinde o kadar çok şey gördük geçirdik kiii.inanın,her kafadan ayrı bir ses çıkıyor..en iyisi görmüş geçirmiş bizim gibi bu rahatsızlıkla başetmeye çalışanlarla bilgi alışverişinde bulunmak..

gerçekten çok zor haklısınız...inan kimin dediğine inanıcam şaşırıyorum bazen..sizin evre kaçtı peki? genel olarak durumunuzdann bahseder misiniz?nüks oldu mu bu 5 yıl içinde,kaç defa kemoterapi aldınız,kaç ameliyat oldunuz?çok soru sordum kusura bakmayın bir anda

bu 5 yıl içinde defalarca nüksetti..6 aylık kemoterapi kürlerinden sonra sadece 3 ay rahat olabildik sonra yine kemoterapi süreci..2 defa da ameliyat olduk..valla kaç kür kemoterapi aldık ben bile sayamadım..evre 2 idi yakaladığımızda ama ne yazıkki bir türlü kurutamadık,dişi cinstenmiş..organlara zarar vermiyor ama aynı yerde hücre bölünmesi yapıyor..
siz ne aşamadasınız şimdi?

dişi cins dediğinizin adı neymiş seröz adenokarsinom var museröz adenokarsinom var sizinkinin adı neymiş, geçmiş olsun. ilk hastalığı tespit ettiklerinde nerelere yayılmıştı ameliyatı kim yaptı hangi organları aldılar?

annemin 3c evresi...henüz yeniyiz 6.kürü alıcaz...şuan hala kemoterapiler devam ediyor mu sizde?hücre tipi ne ki aceba sizin,mesela bizim müsinöz adenokarsinom.
jakobi sizin hücre tipini sormuşmuydum canım sizinki neydi?

hücre tipini inanın bilmiyorum..bursadayız..doktorumuz bülent orhan..memnunuz,artık arkadaş gibi olduk..en son kemoterapiyi ağustos ayında aldık.sonra enfeksiyon oldu,ateşlendik..1 hafta hastanede yattık.bu yüzden bir süre ara verdi doktor..tahlillere kadar...

ameliyatta sadece yumurtalıkları aldılar..sıçrama yoktu sadece bağırsak üzerinde yayılmamalar vardı,onları ellemek istemediler.kemoterapi ile küçültmeye çalıştılar..

Seroz adenokarsinom bizimki. Bunlarin cesitlerinin ne ozelligi var acaba

Seroz adenokarsinom bizimki. Bunlarin cesitlerinin ne ozelligi var acaba

Bana yapılarına göre isimlendiriliyor demişlerdi.Bir de takipleri farklı oluyormuş,yani birini sırf ca dan takip ediyorlarsa diğerini tomografi ve ca...yoksa hepsi de olmaz olsun kanser hücresi işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…