Over (Yumurtalık) Kanseri tedavisi olacaklara deneyimlerimiz

Çok tedirgin olmaya başladım bende elime bezelye falan gelmiyor ama sürekli sis bugün hiç yemek yemedim ama bütün yemekleri ben yemisin gibi şişlik var ağrılar başladı 10 gündür anca randevu alabildi. ..

tedirgin olmayın güçlü olun...ne kadar erken o kadar iyi..netice de kurtulma şansı varken ihmalkarlık yüzünden geç kalmayın..en erken vakitte bi dr a görünün...

Çok çok geçmiş olsun. Ben de Over kanseri ameliyatı oldum mart 2017 de..Evre 3c...Kemoterapiler devam. 6. Yı alıcam 1 ağustosta....Allah büyük...Elimizden geleni yapıp Allah'a emanet edicez kendimizi. Umarm annenizde nüksetmemiştir. İyi haberlerinizi okmak isterim...

Paylaşım için çok teşekkür ederim . Allah razı olsun sizden

Belirtileri neydi

Şuanki durumunuz nedir?

Merhaba annem bu ameliyatı oldu ve malesef vefat etti ama kanserden değil çoklu organ yetmezliğinden ilacın toksit etkisinden ... ameliyatta neler yaşantı bilgimiz pek yok cook iyi bir doktor amaliyatı yaptı ve ameliyat sonrası bütün organları riksir zehirlemeden oldu.. hiçç tavsiye etmiyorum

Allah sizlere sabır versin.. Başınız saolsun. Annenizin mekanı cennet olsun inşallah.. Bende annemi annemi kasım 2016 da kaybettim. aynı hastalıktan maalesef. çok çok iyi bi dr ameliyat etti. herşey iyi dendi ama öyle olmadı gidişat. hastaneden çıktık 10 gün sonra enfeksiyondan kaybettik. Hastalıkla ilgilitedavi süreci iyi gidiyor gibi görünüyor evet ama başka şeylere sebep oluyor tedavi süreci. Verdikleri ilaç başka bi yerde yıkım yapıyor ve oradan vuruyor hastayı. Annemde trambosit sıfırlanmıştı ve yaşadığımız şehirde hemen bulunup verilemedi ve 1 günde oldu herşey.. Allahım kimseye bu acıyı yaşatmasın diyoruz ama elimizden bişeyde gelmiyor. Tekrar başınız saolsun..

Çok üzüldüm sizinde başınız sağolsun... ama bu işte bir hata var kemoterapiden zaten vücut bitkin düşüyor annemin de bir gecede trombosit düştü oda geç kalsaydı aynı annecimiz gibi olacaktı ama benim aklıma takılan verdikleri ilacın bu denli organları mahfetmesi hangi ilaç kullanıldı annenize ...

Ame
Merhaba

Ameliyat raporuna detaylı baktirin.. nüksedecekti yercsadece karin zarı karin ici eğer ameliyatta bunları almışlarsa bu kanserin yayılımı yok karin içinde kalıyor.. benim annemin ameliyatını eksik yapmışlardı

Allah annenize uzun ömürler versin.. yalnız birşey dikkatimi çekti çok bitki karışımı kullanıyor anneniz kemoterapi aldığı ilk hafta hiçbirşey içmemeli bitki çayı gibi çünkü kemoterapi ajanlarıyla kötü etkileşim yapabilir... sadece bol su ve yürüyüş ... benim annemin de hicbir şikayeti olmadi bulantı kusma vb... eğer ameliyatı iyi geçmişse karin içinde kalan bir kanser türü organlara yayılımı nadir olduğunu okumuştum. Tekrar çok geçmiş olsun

Cok zaman gecmis. Insallah anneniz de sizler de saglikli ve huzurlusunuzdur. Amnemin durumu da boyle. 20gudur eliyat tarihi bekliyoruz. 5 gun sonra ameliyata alacaklar insallah.
Acaba annenize ameliyattan ne kadar zaman sonra kemo baslandi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…