Ösym'ye küstük de geldik, gündüzler bitmesin, sabahlar olmasın hey hat!

bende kpss mağduruyum canm okul bitti sınavlar falan uğraşıyoruz işte:KK48:
Çok iyi biliyorum onu kuzenimde çok çekiyor baktı bu sene de kpss olmayacak gibi o da bankacılık sınavlarına girecek :KK51: benim için daha erken ama üni.yi kazanması var daha sonra kpss var çok zor işler ya hakkımızda hayırlısı :KK55:

sana da günaydın canım
bende bankayı bekliorum ona göre kımıldayamıyorum

Pazartesi acıklarlar insallah ya...Benimki cok iyi degil canım, 90'ı gecmem lazımdı mutlaka...O yüzden hic olacagını sanmıyorum bir seyler kpss'den.

Merhaba :KK3: öyle gezinirken gördüm bir uğrayayım dedim :oops:

Merhaba, hos gelmişssin...

Tabi 18 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum ygs ye hazırlanıyorum bu sene istediğim bölüm tutmayınca tekrar hazırlanmaya karar verdim öyle işte :) sen nasılsın neler yaparsın?

İyi yapmıssın, sacma sapan bir bölüm okuma sakın, gerci düzgün bölümleri de yasayla masayla sacma sapan bir hale getiriyorlar...

Alanın nedir?

Çok iyi biliyorum onu kuzenimde çok çekiyor baktı bu sene de kpss olmayacak gibi o da bankacılık sınavlarına girecek :KK51: benim için daha erken ama üni.yi kazanması var daha sonra kpss var çok zor işler ya hakkımızda hayırlısı :KK55:

Kundaktan baslıyor bu işler, ekmek aslanın kuyrugunun ucunda artık..

Pazartesi acıklarlar insallah ya...Benimki cok iyi degil canım, 90'ı gecmem lazımdı mutlaka...O yüzden hic olacagını sanmıyorum bir seyler kpss'den.

İyi yapmıssın, sacma sapan bir bölüm okuma sakın, gerci düzgün bölümleri de yasayla masayla sacma sapan bir hale getiriyorlar...

Alanın nedir?
olsun canım bir bak yinede
benmde 90 almam lazımdı ama sınav zor ya belki düşer ortalama diye baktım
ı ıhh düşmemiş valla yapan yapmış yavrucum

bzde girdik canım bankacılığa giriyoruz işte bakalım
hayırlısı canım aynen

Alanın nedir?
Bende hayatımın boyunca pişman olmamak için tekrar hazırlanıyorum :KK48: çok haklısın :KK43: eşit ağırlık benimde sözelim çok iyidir lisedeyken 80 den aşağı not aldığımı bilmem ama matematik çok kötü hiç temel yok özel ders için öğretmen bakıyorum bende o_O

Son düzenleme:
halkı kaçırdı öyleyse
napıyor bakalım çalışıyor mu=)
Bankacılık için sınava girmeyi düşünmüyordu aslında kpss de olmayacak gibi olunca ziraate girmeye karar verdi bir tanıdığımız bankada müdürdü o çıkmış soruların olduğu bir kitap verdi ona çalışıyordu o Eskişehir'de yaşıyor bende ordaydım yeni döndüm :) yok ev kuşu henüz :KK48:

Bankacılık için sınava girmeyi düşünmüyordu aslında kpss de olmayacak gibi olunca ziraate girmeye karar verdi bir tanıdığımız bankada müdürdü o çıkmış soruların olduğu bir kitap verdi ona çalışıyordu o Eskişehir'de yaşıyor bende ordaydım yeni döndüm :) yok ev kuşu henüz :KK48:
çalışıyor mu derken ders çalışıyor mu demek istemiştim canım benm eksik yazmam:KK48:

olsun canım bir bak yinede
benmde 90 almam lazımdı ama sınav zor ya belki düşer ortalama diye baktım
ı ıhh düşmemiş valla yapan yapmış yavrucum

Cıks, bebem iyi degil...Zor kendi alanımdan...

Ne güzel yagmur yagıyor bugün...

Bende hayatımın boyunca pişman olmamak için tekrar hazırlanıyorum :KK48: çok haklısın :KK43: eşit ağırlık benimde sözelim çok iyidir lisedeyken 80 den aşağı not aldığımı bilmem ama matematik çok kötü hiç temel yok özel ders için öğretmen bakıyorum bende o_O

İyi yapmıssın....Esit agırlıkcılar hep matematikten cekiyor...Benim bir arkadasım İzmir'de hukuk okudu. Matematigi fena degildi, ilerletti oldu. Sen de yapabilirsin...

Cıks, bebem iyi degil...Zor kendi alanımdan...

Ne güzel yagmur yagıyor bugün...

İyi yapmıssın....Esit agırlıkcılar hep matematikten cekiyor...Benim bir arkadasım İzmir'de hukuk okudu. Matematigi fena degildi, ilerletti oldu. Sen de yapabilirsin...
Benim çok kötü umarım bende yapabilirim :)

X