Ortaya çıkar mı

Size o konuda yardım etmek istediler ama reddettiniz. Oturup hep birlikte dua edelim o zaman kötü insanlar kötülük yapmasın diye. Tamam yaşınız küçük amenna ama sadece korkarak başa cıkamazsınız. Bizden nasıl bir yardım bekliyorsunuz?

çok korkuyorum diye bi konu göremedim senin profilinde. fal bakma karşılığı demiş bi üye. gerçekten hata etmişsin.

ifşa fotoğrafları yayınlanan bi sürü sayfa var. ama internete atarım diye tehdit etmemiş. ayrıca yapılabilecek bişey yok. kişi iletişime geçerse savcılığa suç duyurunsa bulunacağınızı söylersin. yaşını söylersin.

Yüzün görünmüyorsa sıkıntı olmaz ama bir daha böyle şeyler yapma insanların ne olduğu belli olmuyor.
En yakınındakine dahi tetikte olmak lazım hele ki bu devirde.

konu sahibi siz o çok korkuyorum konunuzu nasıl sildiniz? hayretler içindeyim yani yanlış mı hatırlıyorum dedim ama yoo gayet fal karşılığı attığınızı söylemiştiniz.

Hayır reddetmedim birine yazdım o kişinin adresini sorumu da kapattılar elimde olsa açıcam soruyu

Yahu ben konu sahibinin seceresini neden araştırayım. Her yaptığım yorum için konu sahibinin yaşını, medeni durumunu araştırmak zorunda mıyım?

Hala sözümdeyim. Bazı şeyleri yapıyorsanız sonuçlarını göze alacaksınız.
Bu benim görüşüm.
Demagoji yapmayın benimle. Yorumumu kadın taciz ve tecavüzüne getirirseniz zıvanadan çıkarırsınız beni. Yıllarca bu işler için mücadele etmiş biriyim.
Dayak yeme konusuna gelince, dayak yerseniz boşanırsınız. Burada yıllardır dayak yiyen ve aldatılan kadınlara boşanın lafından başka bir şey söylemedim söylemem de.
Şimdi 6 ay sonra acaba başıma bir şey gelir mi diyen birine "gelmez" veya "gelir" mi demem lazımdı.
Yaptıysan gelebilecekleri de göz önüne alacaksın dedim. Sanki "ooohhhh iyi olmuş Allah daha beter etsin" mi dedim.
Size bir daha cevap yazmayacağım. Polemiğe girmek istemiyorum.
Allah yolunuzu açık etsin.

konu sahibi siz o çok korkuyorum konunuzu nasıl sildiniz? hayretler içindeyim yani yanlış mı hatırlıyorum dedim ama yoo gayet fal karşılığı attığınızı söylemiştiniz.
Silmedim üyeliğim gitmişti Yen'i düzelttirebildim tamamen silinmiş mi? Konu

İnternetten birine resim attım. Yüzüm gözüküyordu. Çıplaktım. 6 ay oldu ortaya çıkmadı resimler acaba bu saatten sonra çıkar mı? Hangsouttan attım resimleri. Çok korkuyorum.
Allah akıl fikir versin.

Nerden biliyorsun çıkmadığını? Tüm interneti araman mümkün mü? Hem nasıl aratacaksın, kendi adınla mı, adamın adıyla... mor tavşan diye dolaşabilir mesela.

Olan olmuş, düşünmemeye çalışın. Başka yapacak bişey yok.

ben önceki konusuyla bu konusunun ilgisini çözemedim
ben mi bulamıyorum acaba o konuyu link atar mısınız?

Silmedim üyeliğim gitmişti Yen'i düzelttirebildim tamamen silinmiş mi? Konu

ben hiçbir insanım yaptıklarına kötü gözle bakmam ertesi gün başıma ne geleceğini bilemem çünkü. kınamam kimseyi. ama siz 17 yaşındasınız ve fal karşılığı çıplak fotoğraf isteyen adama inanıyorsunuz.

yani kusura bakmayın ama ben ılımlı yaklaşmıyorum. 17 yaş olup biteni anlamak için yeterli olgunlukta olunan bir yaş. babanızın cami görevlisi olduğunu bundan çekindiğinizi de yazmıştınız. 6 ay sonra tutuşmuşsunuz ama olan olmuş. fal,büyü vs bunlara inanmamak ve çıplak fotoğraf isteyen adamın iyi niyetine kanmamak için yeterince büyüksünüz.

geçmiş olsun olan olmuş ama artık daha dikkatli olun.

Cahillik,burda gecen sene 15 yasinda bir cocuk ciplak resmini sevgilisine atiyor,daha sonra kizla ayriliyolar kiz bunun resmini instagramda facebookta felan paylasiyor,cocuk kizlara yavlariyor resmi kaldirin diye,ama kaldirmiolar ,cocuk bir gun sonra kendini 15 katli apartmanin catisindan assaya atiyor,cok aci

Rabbim şaşırtmasın kimseyi inşallah .
Aynen öyle...

Gülesim geldi ya. Siz ne diyorsunuz

Eski konu nerde?Ben hiç hatırlamıyorum öyle bir konu.Fal bakma karşılığı mı atılmış resim?E yavrum yani bu kadar neyi öğrenmek istiyordun allahaşkına.Yaş o kadar ufak ki hataya meyilli.Ne diyim bilemedim.Şu olayı bir tam olarak anlatsan.

Cin musallat ederim dedi sende resmmi attın ? Ya cahil misin aklın başında mi senin ne demek bu şaka gibi allah akıl fikir versin daha neler duycaz bakalm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…